آزادی متهم با وثیقه

آزادی متهم با وثیقه

دسته ها : اجاره سند برای ازادی زندانی

آزادی متهم با وثیقه ، گروه مشاورین کارگزاران

آزادی متهم با وثیقه یکی از راه های ضمانت متهم در دادگاه و یا دادسرا می باشد . آزادی متهم با وثیقه در شرایطی صوت می گیرد که قاضی برای ضمانت مبلغ وثیقه تعیین نماید که این مبلغ وثیقه با توجه به پرونده تعیین خواهد شد .

زمانی که ارزش وثیقه بسیار زباد باشد و سند یا ضمانت نامه ای همسان با وثیقه مورد نظر در دسترس نباشد یا باید بیخیال آزادی متهم با وثیقه شد و یا از اسناد و ضمانت نامه اجاره ای استفاده کرد .

در حال حاضر در کشور ما دفاتری معتبری هستند که کار آنها اجاره سند  و ضمانت نامه های اجاره ای برای این دسته ضمانت های دادگاهی یا دادسرایی می باشد .

اما متاسفانه در این زمینه نیز مثل سایر زمینه ها دست های آلوده بسیار زیاد شده اند ، مخصوصا در چند سال اخیر که نبود اطلاعات کافی در رابطه با نحوه اجاره سند و ضمانت باعث وارد آمدن خسارات مالی زیادی به کسانی شد که قصد آزادی و ضمانت متهم یا زندانی خود را داشتند .

به همین دلیل همواره یکی از مهمترین کار ها در موضوع اجاره سند ، داشتن شناخت کامل نسبت به مراجع اجاره دهنده و همچنین شناخت نسبی در رابطه با نحوه عقد قراداد اجاره سند و انجام مراحل اداری آن می باشد .

این موضوع یعنی آزادی متهم با وثیقه ، یکی از بهترین کارهایی است که می توان با پرداخت هزینه مناسب آن به دفاتر معتبر اجاره سند ، ضمانت یا مرخصی متهم و زندانی را عملی کرد .

اما برعکس زمانی که قصد داریم تا با هزینه ای ، مشکلی را حل کنیم ، همان هزینه برای ما هزینه های زیاد دیگری را به بار می آورد که حاصل اخاذی و یا کلاهبرداری عده ای از خدا بی خبر می باشد .

معتبر بودن مرجع اجاره دهنده وثیقه

قبل از هر چیز زمانی که شما قصد آزادی متهم با وثیقه را دارید در مورد مراکز اجاره دهنده سند تحقیق می کنید . در این مورد اگر زمان کافی داشتید عجله نکنید ! چرا که همانطور که گفته شد ممکن است هزینه هایی هم که قصد دارید بکنید همگی هدر روند .

پس از آن شما مرجع اجاره سند را از لحاط کیفیت کاری و سوابق درخشان در آزادی و ضمانت کیس های مختلف می توانید بررسی کنید .

موضوع دیگر اینکه یک مرکز اجاره سند حتما و حتما باید اسناد سالم و بدون ایراد در اختیار شما قرار دهد و هر گونه مشکل همچون در رهن بودن سند ، کارهای شهرداری و … ارزش آن سند برای ضمانت را ساقط می کند .

وکلای کاردان و خبره نیز عضو جدایی ناپذیر دفاتر اجاره سند هستند . مشاوره رکن اصلی در همه کار ها می باشد . شما می توانید در این راستا همه روزه از 8 صبح تا 8 شب حتی در روزهای تعطیل ، به شکل مستقیم با مشاورین و وکلای گروه مشاورین کارگزاران مشاوره داشته باشید ، سوالات خود را مطرح کنید و در نهایت روند کاری پرونده خود را با ما آغاز کنید .

آزادی متهم با وثیقه ، اجاره انواع اسناد و ضمانت نامه های معتبر و کارشناسی شده ، ارائه تمام خدمات بدون پیش پرداخت و پوشش سراسر کشور تنها بخشی از خدمت گروه مشاروین کارگزاران به شما عزیزان می باشد .

دعای خیر شما راه گشای ماست


Kargozaran

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *