آزادی متهم مالی با سند

آزادی متهم مالی با سند

دسته ها : آزادی زندانی

آزادی متهم مالی با سند

آزادی متهم مالی با سند توسط گروه مشاورین کارگزاران در سراسر کشور ، بدون پیش پرداخت و تسویه حساب نهایی بعد از اتمام مراحل کاری و اداری .

تماس با ما :  02166891290 / 02166872449

یکی از خدمات اصلی گروه مشاورین کارگزاران آزادی متهم و زندانی با ارائه اسناد اجاره ای سالم و معتبر می باشد  زمانی که ما امکان آزادی و یا ضمانت متهم با قرار وثیقه را داریم اما دسترسی به سند و ضمانت نامه‌ای که ارزش آن با قرار وثیقه برابری کند را نداریم می توانیم سند را اجاره کنیم .

برای برخی ها شنیدن واژه اجاره سند کمی عجیب است اما این کاملا قانونی بوده و در شرایط گفته شده بسیار راه گشای کسانی خواهد بود که نیازمند تهیه سند به شکل فوری و یا با ارزش های بالا هستند .

میزان قرار وثیقه با توجه به شرایط پرونده صادر می شود و وثیقه ای که جهت ضمانت متهم یا زندانی ارائه خواهد شد باید با این میزان وثیقه برابری نماید . به همین دلیل گاها ممکن است میزان این وثیقه بسیار بالا باشد و دسترسی به آن هم ممکن نباشد ( برای مثال خودمان یا دوست و آشنا چنین وثیقه ای ندارند تا به ما امانت دهند )  در اینصورت بهترین راه و تنها راه اجاره کردن وثیقه با ارزش مورد نظر است .

خوشبختانه مراجع معتبری در کشور در حال فعالیت در زمینه ارائه خدمات اسناد ضمانت نامه های اجاره ای هستند که گروه مشاورین کارگزاران یکی از آنهاست .

آزادی متهم مالی با سند توسط گروه مشاورین کارگزاران

شخص زندانی که به جرم جرائم غیر عمد در زندان به سر می برد شرایط مناسبی را دارد تا بتوان به قید ضمانت آزاد شود و در واقع آزادی متهم مالی با سند اجاره ای ممکن است و در این شرایط تنها کافیست ضمانت نامه با ارزش تعیین شده را تهیه و مراحل کاری و اداری آن را انجام داد .

همانطو که گفته شد می توان ضمانت نامه مذکور را اجاره نمود . گروه مشاورین کارگزاران در این زمینه و همچنین تمامی خدمات مربوط به ضمانت و آزادی متهم و زندانی در کنار شما خانواده های محترم می باشد و شما عزیزان می توانید از سراسر کشور با ما تماس گرفته و پس از مشاوره با کارشناسان و احراز شرایط پرونده مراحل کاری و اداری خود را با ما آغاز نمائید .

گروه مشاورین کارگزاران همواره خدمات خود را با بالاترین کیفیت به هم میهنان عزیز ارائه می نماید و شما خانواده های محترم می توانید بدون محدودیت از سراسر کشور با ما تماس گرفته و با کارشناسان ما در تمامی زمینه های حقوقی مربوط به پرونده خود مشاوره نمائید .

انجام مراحل کاری و اداری جهت آزادی متهم مالی با سند و ضمانت نامه اجاره ای توسط گروه مشاورین کارگزاران در 48 ساعت کاری به لطف خدا صورت گرفته و شاهد آزادی عزیزان خود با یاری خدا خواهید بود .

گروه مشاورین کارگزاران در تمامی مراحل آزادی زندانی ، ضمانت متهم ، آزادی متهم مالی با سند و … با صبر و حوصله در کنار شما خواهد بود .

باتشکر


Kargozaran

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *