اجاره سند برای وثیقه

اجاره سند برای وثیقه

  •  تیر 5, 1399
  •  اردیبهشت 28, 1401
0 دیدگاه
خلاصه مطلب

اجاره سند برای وثیقه اجاره سند برای وثیقه یکی از خدمات شاخص در دفتر گروه آزادی زندانی می باشد . گروه آزادی زندانی خدمات اجاره سند برای وثیقه را در سطح وسیعی برای تمام هم میهنان عزیز در سراسر کشور ارائه می کند . معمولا وثیقه ای که برای ضمانت در دادگاه و دادسرا جهت […]

اجاره سند برای وثیقه

اجاره سند برای وثیقه یکی از خدمات شاخص در دفتر گروه آزادی زندانی می باشد . گروه آزادی زندانی خدمات اجاره سند برای وثیقه را در سطح وسیعی برای تمام هم میهنان عزیز در سراسر کشور ارائه می کند .

معمولا وثیقه ای که برای ضمانت در دادگاه و دادسرا جهت ضمانت و آزادی موقت فرد خواسته می شود مال منقول یا غیرمنقول است . در صورتی که ارزش پرونده بالاتر باشد میزان قرار وثیقه نیز بالاتر می رود در این صورت شخص ممکن است دسترسی به وثیقه مورد نظر را نداشته باشد در این حالت بهترین راه اجاره سند برای وثیقه است .

دفاتر اجاره سند هم اکنون در سطح کشور در حال فعالیت هستند ، اما حتما و حتما با معتبر ترین دفاتر باید کار کنید . توجه داشته باشید که شما مبلغی را برای اجاره کردن وثیقه پرداخت خواهید کرد . در اینصورت همواره امیدوارید که مشکل شما حل گردد اما اگر همین اجاره وثیقه به شکل نادرست انجام شود علاوه بر هزینه که هدر رفته است مشکلات زیاد دیگری به وجود خواهد آمد که هدررفت هزینه در برابر آن بسیار ناچیزاست .

اجاره وثیقه و ضمانت در حال حاضر تقاضای زیادی دارد و متاسفانه عده ای سودجو در همین زمینه هم باعث ایجاد مشکلات مدید برای خانواده هایی شدند که نیاز به اجاره سند و ضمانت نامه داشته اند .

ارائه سند فاقد ارزش یکی از این مشکلات است . سندی که برای ضمانت ارائه می شود باید فاقد هرگونه عیب و ایراد و یا مشکلات شهرداری و رهنی بانک و .. باشد و در اینصورت سند از طرف دادگاه پذیرفته نخواهد شد .

و یا اینکه سندی ممکن است به شما رائه شود که اصلا وجود خارجی ندارد و یا در حالت دیگری هزینه اجاره سند برای وثیقه از شما دریافت شود و هیچ سندی در اختبار شما قرار نگیرد .اینها تنها بخشی از مشکلاتی است که در صورت عجله و عدم شناخت کافی در مورد مرجع مربوطه ممکن است برایتان پیش آید .

اجاره سند برای وثیقه از دفاتر معتبر اجاره دهنده سند وضمانت

حتما و حتما قبل از تهیه ضمانت نامه و پرداخت هرگونه هزینه ، نسبت به نحوه اجرای این پروسه حداقل اطلاعات را بدست آورید چرا که به دلیل حساسیت مسائل حقوقی همانطور که گفته شد عواقب آن مطابق میل نیست . مورد دوم اینکه هزینه اجاره سند و ضمانت نامه دارای تعرفه و عرف تقریبا مشخصی است .

گروه آزادی زندانی هیچگونه مبلغی را به عنوان پیش پرداخت ارائه سند یا خدمات از شما عزیزان دریافت نمی کند و تمامی تسویه حساب پس از اتمام مراحل پرونده می باشد .

برخی افراد که اصلا هویت و اصالت کاری آنها مشخص هم نیست با توجه به ارزش پرونده با محاسبه درصد ، قیمتی را برای هزینه اجاره به شما اعلام می کنند که این هزینه کاملا خارج از عرف است و هرگز در دام اینگونه افراد نیفتید .شما عزیزان می توانید برای پاسخگویی به سوالات خود ، کسب اطلاعات در زمینه اجاره سند برای وثیقه و یا شرایط سایر ضمانت نامه ها ، کافیست با شماره تماس های دفتر گروه آزادی زندانی تماس گرفته و با کارشناسان ما مشاوره کنید .

خطوط ارتباطی ما همه روزه از 8 صبح تا 8 شب حتی در روزهای تعطیل آماده پاسخگویی هستند . باتشکر

گروه آزادی زندانی

در بهبود مقاله شریک باشید

2 × 1 =