اجاره سند در تهران برای ضمانت متهم در دادگاه (مشاوره رایگان)

اجاره سند در تهران برای ضمانت متهم در دادگاه (مشاوره رایگان)

اجاره سند در تهران جهت دادگاه

 

اجاره سند در تهران برای ضمانت

 

  lجاره سند یکی از روش های ضمانتی است که فرد می تواند به کمک آن مدتی را در بیرون از زندان به سر ببرد. و پیگیر کارهای حقوقی خود باشد. امروزه مسائل مالی و حقوقی و حتی کیفری زیادی هستند . افراد به واسطه ی آن ها به دادگاه احضار می شوند. ممکن است در جریان این دادگاه ها، فرد بازداشت شده و نتواند مشکلات و روند پرونده را پیگیری کند و رفع مشکل نماید. از این رو ارائه سند جهت دادگاه برای آزادی زندانی یکی از روش هایی است که می توان به کمک آن این روند را کمی تغییر داد. تا مشکلات راحت تر حل شوند و افراد سریع تر به دامن خانواده برگردند و اقدامات لازم جهت حل پرونده ی خود را انجام دهند.

سند جهت دادگاه برای چه کسانی مورد نیاز است؟ (اجاره سند در تهران)

امروزه افراد زیادی به دلایل متعدد به ارائه سند جهت دادگاه نیاز دارند. مسائل حقوقی و کیفری مانند چک و مسائل مالی یا شکایات شخصی می تواند به توقیف و زندانی کردن فرد منجر شود. در این مواقع فرد یا باید راهی زندان شود. یا با توجه به مبلغ وثیقه ای که قاضی تعیین می نماید سندی تهیه کرده و به دادگاه تسلیم کند. پس از مشخص شدن روند کار پرونده و حل مشکلات حقوقی سند آزاد گردد. خیلی از افراد هستند که سند جهت دادگاه در دسترس ندارند و به سند اجاره ای برای این موارد نیاز دارند. از این رو سندی شش دانگ جهت دادگاه با شرایط مختلفی اجاره می کنند. تا افراد نگرانی از این بابت نداشته باشند. سایت ها و مراکز زیادی سند lجاره ای جهت دادگاه به این افراد ارائه می دهند. در محدوده های مختلفی سند در دسترس دارند تا هر کسی با هر شرایطی بتواند سند معادل با مبلغ وثیقه ی خود را جور کند.

 

اجاره سند در تهران شرایط اجاره سند

شرایط  اجاره سند جهت دادگاه

هر کاری یک سری شرایط و قوانین مختص به خود را دارد که باید به صورت کامل طی شود. سندی که برای یک فرد به عنوان وثیقه قرار داده می شود نیز باید شرایطی خاص داشته باشد و هر سند ملکی مورد پذیرش دادگاه نیست. به طور معمول سندهای مسکونی که تمام کارهای مربوط به شهرداری و اوقاف و … در آن ها تکمیل شده است قابل قبول هستند. از این رو پیدا کردن سند جهت دادگاه گاهی اوقات مشکل می شود. به همین علت مراکزی هستند که سند مناسب برای دادگاه در اختیار دارند و به افرادی که به این خدمات نیاز دارند اجاره می دهند. lجاره سند برای دادگاه معمولاً به صورت سالانه انجام می پذیرد. هزینه اجاره نیز بین 5 تا 10 درصد سند برآورد می شود. برای این که بتوان سند را در توقیف ثبت برای دادگاه درآورد باید ملک توسط کارشناسان دادگاه مورد بررسی قرار گیرد. ارزش ملک نیز توسط کارشناسان برآورد شود. سپس ملک می تواند برای وثیقه های معادل یا کمتر از ارزش خود مورد استفاده قرار گیرد.

تفاوتهای سند رسمی و سند عادی :

با نگاهی کوتاه در کتاب های حقوقی و قوانین می‌فهمیم که اسناد در ایران دو نوع هستند. که عبارتند از سند عادی و سند رسمی سند رسمی طبق قانون مدنی اینگونه تعریف شده است. سند رسمی سندی است که 1- در اداره‌ ثبت اسناد و املاک ثبت شده باشد. 2- در دفاتر اسناد رسمي ثبت شده باشد. 3- نزد ساير مأموران رسمي در حدود صلاحيت آنها طبق مقررات قانوني تنظيم شده باشد. سند عادی هم طبق قانون مدنی اینگونه تعریف شده است که اگر سندی در سه دسته ی بالا نگنجد سند عادی است.  (سند برای ضمانت در تمام شهر های ایران) 

برای اطلاع از آخرین و جدیدترین نرخ اجاره سند با مشاوران ما تماس بگیرید

021-66891290 021-66872449

ساعت تماس از 8 صبح الی 8 شب

حتی روز های تعطیل ========

دعای خیر شما راه گشای ماست

================

 

اجاره سند برای آزادی زندانی اجاره سند در تهران

آزادی با اجاره سند . قیمت سند اجاره ای . آزادی متهم با اجاره سند

اجاره سند برای ازادی زندانی اجاره سند در تهران

اجاره سند ملکی . اجاره سند برای آزادی متهم . تامین سند ملکی ششدانگ


گروه مشاورین کارگزاران
برچسب های پست :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *