اجاره کردن سند

اجاره کردن سند

دسته ها : اجاره سند , تهیه سند

اجاره کردن سند

اجاره کردن سند چیست و چگونه و از کجا باید سند را اجاره کرد ؟

اجاره کردن سند یکی از کارهایی است که ممکن است در قدم اول عجیب به نظر اید اما در حقیقت اینگونه نیست . ممکن است برخی افراد سوال کنند که مگر سند را هم می توان اجاره کرد ؟ بله ! سند هم قابل اجاره است اما برای چه کارهایی ما نیاز داریم تا سند اجاره کنیم ؟

اجاره سند و ضمانت نامه اجاره ای

بدون محدودیت در میزان وثیقه

بدون پیش پرداخت

تماس و مشاوره رایگان

 02166891290 / 02166872449

اجاره کردن سند در بیشترین موارد برای ارائه جهت ضمانت انجام می شود . برای مثال فردی که در دادگاه متهم شناخته می شود ، اگر پرونده شرایط خاصی را داشته باشد قاضی محترم دادگاه می تواند قرار وثیقه صادر کند . در اینصورت شخص می تواند با قرار وثیقه آزاد شود . بدین معنی که قاضی میزان وثیقه ای را با مبلغ مشخص تعیین می کند و شخص می تواند با ارائه کردن این میزان وثیقه خود را ضمانت کند و موقتا تا زمان رسیدگی نهایی آزاد شود و در خارج زندان به کارهای خود بپردازد .

در این صورت سندی به عنوان ضمانت ارائه می شود که ارزش سند باید با آن میزان وثیقه تعیین شده برابر باشد .

در این حالت شخص مورد نظر ممکن است سند یا وثیقه را داشته باشد و ضمانت را ارائه نموده و موقتا ازاد شود . در حالتی هم ممکن است دسترسی به چنین میزان وثیقه ای نباشد ، در این حالت اقدام به اجاره کردن سند باید نمود . اما از کجا و چگونه ؟

نحوه اجاره کردن سند

در حال حاضر متاسفان بسیاری اجاره کردن و اجاره دادن سند را از طریق دفاتر قانونی انجام نمی دهند که دلیل آن هم یا عدم اطلاع در مورد وجود اینگونه دفاتر است و یا عدم تمایل انها به انجام این پروسه به شکل قانونی می باشد . اجاره کردن سند هم مشابه سایر کارها دارای محل و روند کاری مشخصی هستند .

شما ضمن حضور در این دفاتر ، پرونده خود و وضعیت آن را با کارشناسان این دفاتر مورد بررسی قرار می دهید و در نهایت و درصوت احراز شرایط پرونده ، زیر نظر این دفاتر کارهای ادارای پرونده خود را اغاز نموده و مراحل کاری را تا ضمانت و یا ازادی زندانی پیش می برید .

گروه مشاورین کارگزاران یکی از دفاتر معتبر در سطح کشور می باشد که خدمات اجاره سند و ضمانت نامه های اجاره ای در ارزش های مختلف را به شما عزیزان که نیازمند تهیه سند و ضمانت نامه هستید ارائه می کند .

شما عزیزان جهت اجاره کردن سند در وهله اول می توانید از طریق پل های ارتباطی با دفتر مجموعه تماس گرفته و با کارشناسان مشاوره نمائید . وکلای کاردان و کارشناسان خبره در مجموعه ما گردهم آمده اند تا قدم کوچکی در یاری شما عزیزان بردارند . ضمن مشاوره با کارشناسان مجموعه شرایط پرونده شما بررسی می شود و نهایتا در صورت احراز شدن شرایط پرونده نسبت به حضور در دفتر کارگزاران و تنظیم قرارداد اجاره سند اقدام کنید .

البته علاوه بر ضمانت ، اجاره کردن سند می تواند برای موارد دیگری هچمون اخذ مرخصی برای زندانی ، سند برای گمرکی ، ممنوع الخروجی ، ثبت شرکت و معاملات و …. صورت گیرد که شما عزیزان جهت مشاوره در رابطه با هر یک از موضوعات می توانید با دفتر مجموعه در تماس باشید .

خدمات گروه مشاورین کارگزاران در سراسر کشور ، زیر نظر وکلای خبره ، با شفافیت کامل و کاملا بر محوریت پروسه قانونی ، با نازلترین قیمت و بدون پیش پرداخت به خانواده های محترم ارائه می شود .

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح تا 8 شب حتی روز های تعطیل

باتشکر

کارگزاران


Kargozaran
برچسب های پست :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *