تامین وثیقه جهت دادگاه و دادسراتامین وثیقه جهت دادگاه و دادسرا

تامین وثیقه جهت دادگاه و دادسرا یکی دیگر از خدمات بارز و نوین گروه مشاورین کارگزاران می باشد. این مرکز اجاره سند یکی از معتبرترین مراکز اجاره سند و اجاره وثیقه می باشد که استفاده از وکلای با تجربه در کنار قیمت منصفانه و تسریع در انجام امور کار سرلوحه این مرکز اجاره سند می باشد.

گروه مشاورین کارگزاران آماده تامین وثیقه جهت دادگاه و دادسرا در تمام شهرهای ایران ، آماده خدمت رسانی یه شما هموطنان عزیز می باشد که به شما این امکان را می دهد که  قدم به قدم روند پرونده خود را از نزدیک مشاهده کنید.

این مرکز اجاره سند به لطف خدا و اعتماد شما هم وطنان عزیز و با سالها تجریه درخشان در زمینه اجاره انواع سند در تهران و سراسر ایران همچنان جزء معتبرترین و مطمئن ترین مراکز تامین وثیقه جهت دادگاه و دادسرا می باشد.

02166891290 / 02166872449

با ما تماس بگیرید

تامین وثیقه جهت دادگاه و دادسرا فوری و مطمئن

تامین وثیقه جهت دادگاه و دادسرا یکی دیگر از خدمات این مرکز اجاره سند می باشد. اما شاید این سوال به ذهن شما بیاید که تامین وثیقه جهت دادگاه و داسرا برای چه کسانی نیاز است ؟

بهتر است بگویم که ممکن است برای یکی از افراد خانواده شما یا اقوام نزدیکتان مشکل مالی یا فردی رخ دهد و در دادسرا یا داگاه به عنوان متهم شناخته شده و تا زمان تشکیل پرونده به بازداشتگاه یا زندان محکوم شود.

در چنین شرایطی فرد مجبور است تا زمان تشگیل پرونده در بازداشتگاه یا زندان به سر ببرد که ماندن یک فرد در حبس هیچ کمکی به آزادی زود هنگامش نمی کند و بیشتر خانواده را به فکر می اندازد و بر استرس و مشکلات فرد و خانواده اش می افزاید.

تامین وثیقه جهت دادگاه و دادسرا

در چنین مواقعی و با تشخیص دادستان یا قاضی پرونده می توان سندی را به عنوان ضامن به دادگاه یا دادسرا ارائه نمود و تا زمان تشگیل پرونده به پیگیری کارهای حقوقی خود پرداخته و در برخی موارد روند پیگیری پرونده خود را تسریع بخشد.

میزان وثیقه تعیین شده بسته به نوع پرونده دارد که ممکن است فرد به وثیقه با شرایط فوق دسترسی نداشته باشد.

همانطور که در مقالات قبلی ذکر کردیم تامین وثیقه جهت دادگاه و دادسرا دارای شرایطی می باشد که اگر فاقد یکی از موارد تعیین شده از طرف دادگاه یا دادسرا باشد نمی تواند به عنوان سند ضمانت مورد استفاد گردد.

از آنجایی که همه افراد به سند با شرایط فوق دسترسی ندارند و برخی از افراد برای حفظ آبرو به اقوام خود برای پیدا کردن سند مراجعه نمی کنند. در چنین شرایطی فردبرای تسریع در امور پرونده خود به مراکز تامین وثیقه جهت دادگاه و دادسرا مراجعه می کنند.

چرا تهیه وثیقه برای دادگاه و دادسرا ؟

همانطور که مشاهده می شود مراکز زیادی برای تامین وثیقه جهت دادگاه و دادسرا تبلیغ می کنند که پیدا کردن مرکز اجاره سند معتبر کار ساده ای نیست.

در بیشتر مراکز تامین این وثیقه جهت دادگاه و دادسرا مبالغ هنگفتی را از خانواده متهم دیارفت می کنند و در برخی موارد سند ارائه شده فاقد ارزش و اعتبار قانونی می باشد و دردسرهای بیشتری بر خانوادها تحمیل می کند.

بهتر است یاد آوری کنیم که وقتی سندی به عنوان وثیقه به دادگاه یا دادسرا ارائه می شود در ابتدا توسط کارشناسان دادسرا یا دادگاه مورد بررسی قرار می گیرد که اگر ارزش سند ارائه شده کمتر از میزان وثیقه باشد توسط قاضی یا دادستان رد می شود.

در چنین مواقعی خانواده متهم برای ارائه سند دوباره باید هزینه ای را متحمل باشند که علاوه بر هزینه ذکر شده ممکن است با نپذیرفتن بازپرس یا قاضی محترم پرونده مشگلات دیگری بر خانواده متهم تحمیل شود.

پس بهتر است وسواس به خرج دهید تا به مرکز معتبری برای اجاره سند مراجعه نمایید که در کنار قیمت منصفانه سند معتبری را در اختیار شما قرار دهد.

مراکز معتبر اجاره سند باید دارای دفتر و جواز قانونی باشد تا بتوان با خیال آسوده به آن اعتماد کرد. شرکت های زیادی در این زمینه فعالیت می کنند که پیدا کردن مطمئن ترین و منصفانه ترین آن کار ساده ای نیست.

آیا سند ضمانتی باید شش دانگ باشد ؟

در شرایط اجاره سند ذکر شده است که سند باید شش دانگ باشد . در رابطه با سند شش دانگ اسناد متفاوتی به لحاظ ثبتی وجود دارند که اساسا هرچیزی که بتوان به آن به عنوان سند استناد کرد حکم سند را دارد . از یک رسید که بتوان به آن سند عادی گفته شود تا وکالت نامه های کاری یا فروش و …

برخی اسناد هم مشاعی هستند مثل املاکی که دارای وسعت زیادی بشه و به نسبت مشخصی در قالب سهم بین وراث یا خریدار تقسیم شده است . دربحث وثیقه و ضمانت مرجع پذیرنده یا همان دادسرا و دادگاه معمولا بخاطر اینکه دسترسی راحتتری به متهم داشته باشند و در صورت عدم دسترسی راحت به متهم ، ملک موصوف را به مزایده بگذارند اکثرا سند شش دانگ قبول میکنند . البته نظر بازپرس و قاضی کاملا دخیل هستند و میتوانند سند مشاعی هم بپذیرند که البته با توجه به نوع جرم و شرایط متهم و مسائل مربوط دیگری نیز حائز اهمیت است . اما در حالت کلی اگر سند شش دانگ باشد کار بسیار مطمئن تر پیش خواهد رفت .

گروه مشاورین کارگزاران معتبر و فوری در سراسر کشور

گروه مشاوران کارگزاران با ارائه خدمات تامین وثیقه جهت دادگاه و دادسرا با قیمت عادلانه و استفاده از وکلای خبره و با تجربه کاری بالا ، آماده هرگونه خدمت رسانی به شما هموطنان عزیز در زمینه اجاره انواع سند می باشد.

از خدمات این مرکز اجاره سند می توان به تامین وثیقه جهت دادگاه و دادسرا، اجاره سند ملکی جهت وثیقه ، وثیقه برای ضمانت زندانی و …. درتهران و کل کشور اشاره نمود.

گروه مشاورین کارگزاران توانسته است در دهه گذشته و به لطف خدا و در کنار وکلای خبره و همچنین قیمت عادلانه صدها پرونده در زمینه تامین وثیقه جهت دادگاه و دادسرا را با موفقیت به پایان برساند تا بتواند در حل گوشه ای از مشگلات شما عزیزان سهیم باشد .

همچنین این مرکز اجاره سند دارای مشاوره رایگان 12 ساعته (از 8 صبح تا 8 شب) آماده پاسخگویی سوالات شما در زمینه تامین وثیقه جهت دادگاه و دادسرا می باشد تا با راهنمایی دقیق شما گره گشای کار شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© حقوق انتشار برای وب سایت کارگزاران محفوظ است .

فرابین پندار ، طراحی سایت ، سئو سایت

منو اصلی