تهیه سند برای زندانی

تهیه سند برای زندانی

دسته ها : تهیه سند

تهیه سند برای زندانی

تهیه سند برای زندانی یکی از کارهای بسیار مفید و موثر برای زندانی می باشد که بنا به دلایل و جرائم غیر عمد هم اکنون در حال گذراندن دوران محکومیت می باشد .

شاید کمتر کسی از موضوع تهیه سند برای زندانی خبر داشته باشد اما این یک واقعیت است .

 

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح تا 8 شب حتی روز های تعطیل

02166891290 / 02166872449

شاید بسیاری از افراد شنیده باشند که با اجاره کردن سند از مراجعی می توان با پرداخت هزینه ناچیزی سند برای زندانی تهیه کرد و آن سند جهت مرخصی زندانی یا به عنوان یک وثیقه جهت ضمانت به دادگاه و دادسرا ارائه شود .

اما بسیاری از این افراد یا از وجود چنین مراجعی اطلاع ندارند و یا فکر می کنند که این حرف ها کذب محض می باشد و اصلا چنین کاری قانونی نیست و نمی توان با سندی که متعلق یه جایی دیگر و فردی دیگر است ضمانت زندانی خود را انجام دهند .

اما لازم است بگوئیم چرا .!

این کار یعنی تهیه سند برای زندانی ، امری کاملا قانونی می باشد و مراجع معتبری مثل مجموعه ما ( کارگزاران ) هم اکنون مشغول به ارائه خدمات اجاره و تهیه سند برای زندانی در سراسر کشور هستند .

شرایط تهیه سند برای زندانی

قبل از هرچیز باید بدانید که چگونه می توان برای یک زندانی یا متهم سند تهیه کرد و شرایط تهیه و اجاره سند برای ضمانت یا مرخصی زندانی چیست ؟

اجاره سند برای دادسرا یا دادگاه قراردادی است که برای تعیین میزان دسترسی متهم به پروند برای دسترسی به متهم در پرونده ها در نظر گرفته می‌شود .

این قرار وثیقه برای جلوگیری از پنهان شدن یا فرار کردن متهم و گریختن احتمالی وی تا به اتمام رسیدن فرآیندهای دادرسی است.

 تا زمان صادرشدن احکام مربوطه با معلوم شدن مبلغی معین قرار وثیقه تعیین میشود. اگر متهم ضمانت یا وثیقه را بازداشت کند می تواند تا پایان دادرسی آزاد باشد.

در قرار وثیقه ، اموال ، وجه نقد و یا ملک مورد ضمانت تا به اتمام رسیدن دادرسی در رهن دادگاه قرار میگیرد.

و اما مبلغ مورد نظر برای وثیقه را قاضی پرونده با توجه به اوضاع و شرایط و احوال مجرم و متهم و اتهامی که به وارد شده است و همچنین میزان حدودی خسارت شاکی تعیین خواهد نمود.

حالا با توجه به این صحبت ها می فهمیم که ارزش سندی که قرار است جهت ضمانت به دادگا یا دادسرا ارائه شود باید با میزان مبلغی که قاضی باتوجه به جرم متهم اعلام می کند برابری داشته باشد .

اما معمولا این مبالغ ، مبالغ بالایی هستند و خانواده ها توان تهیه چنین اسنادی با آن ارزش را ندارند .

چون متهم یا زندانی زمان ارتکاب جرم هزینه وثیقه ای که باید جهت ضمانت خود تضمین دهد را که هرگز در نظر نخواهد گرفت .

پس با توجه به این مطالب اگر برای مثال سندی برای ضمانت متهم لازم باشد که ارزش آن باید 2 میلیارد تومان باشد تکلیف چیست ؟

تهیه سند برای زندانی با کارگزاران

در این موارد حتما بدانید که راه چاره وجود دارد .

مجموعه های معتبری مثل مجموعه ما هستند که اقدام به اجاره سند با تعرفه های قانونی و مصوب می نمایند .

اسنادی که جهت ضمانت متهم یا زندانی به دادگاه و دادسرا ارائه می شوند باید دارای شرایط خاصی باشند و هر سندی را نمی توان به نام سند جهت ضمانت ارائه کرد .

—   دعای خیر شما راه گشای ماست   —

اسناد باید کاملا سالم ، شش دانگ ، بدون عیب و ایراد و مشکلات پایان کار و شهرداری باشد . به همین دلیل در تهیه سند برای زندانی باید بسیار دقت نمود .

همچنین هنگامی که سند جهت ضمانت ارائه می شود ملک مورد نظر توسط کارشناس محترم دادگستری بازدید شده و تایید می شود که بعدا نامه نیابت اخذ می شود و ادامه ماجرا …

اما توجه به چندین نکته هنگام تهیه سند برای زندانی واجب است :

1.اول اینکه تعداد مراجع اصلی و معتبر اجاره دهنده سند بسیار کم و انگشت شمار است.

2.دوم به علت کم بودن مراجع معتبر اجاره سند به همان میزان تعدا کلاهبردران هم بیشتر است.

3.اجاره سند یکی از کارهای سودمند برای خانواده های محترم و دیدار آنها با عزیزانشان می باشد اما اگر اینکار توسط مراجع نادرست انجام شود یک ناراحتی و نگرانی دیگر به ناراحتی های شما اضافه خواهد شد .

4.قیمت اجاره سند همواره دارای عرف مشخص و قانونی است و نمی توان خارج از چارچوب مشخص و تعریف شده هزینه زیادتری از متقاضی دریافت نمود .

5.همواره بدانید که تخصص و تجربه در این زمینه و بالاخص مسائل حقوقی بسیار جنبه مهمی دارد و هرگونه کم تجربگی و ناشی گری و یا عدم داشتن دانش کافی در موضوعات حقوقی و مسائل مربوطه باعث سردرگمی شما و افزایش پروسه کاری شما خواهد شد و چه بسا کاری که دو روزه باید تمام میشد ، هفته هاست که ادامه دارد .

6.هرگز با مراجعی که نمی شناسید و یا درباره آن ها اطلاعات کافی ندارید همکاری نکیند .

7.هرگز با اصرار و تشویق به هزینه های کم اجاره سند در دام کلاهبرداران نیفتید .

8.همواره در زمینه تهیه سند برای زندانی خود با دقت کافی عمل کنید و تنها از یک جا و یک مرجع اقدام به دریافت اطلاعات و دانستن شرایط ننمایید.

9.همیشه اول با اطمینان و دانش مناسب وارد این حوزه شوید چرا که اگر هدررفت هزینه ها را هم در نظر نگیریم بزرگترین هدفتان که ملاقات و یا رهایی عزیز شما بوده است را از دست داده اید .

اجاره سند از مجموعه کارگزاران

شما خانواده های محترم جهت هرگونه تهیه سند برای زندانی با شرایط کاملا قانونی و قیمت مصوب می توانید با مجموعه کارگزاران در ارتباط باشید .

مجموعه ما یکی از بزرگترین و معتبر ترین مراجع اجاره سند در کشور می باشد که خدمات خود را به تمام شهرهای کشور ارائه می کند .

همچنین هنگامی که پروسه پرونده شما اغاز شد در کمتر از 48 ساعت کاری تمام مراحل پرونده شما توسط ما به اتمام خواهد رسید .

لازم به ذکر است هیچگونه پیش پرداختی از این بابت از شما دریافت نشده و تمام تصفیه حساب ها بعد از اتمام مراحل کار صورت می گیرد .

کارشناسان ما همه روزه از 8 صبح تا 8 شب حتی در روز های تعطیل آماده پاسخ گویی به شما خانواده های محترم می باشند . کافیست یک تماس با مجموعه ما گرفته و با ما مشاوره کنید .


Kargozaran

۳ پاسخ به “تهیه سند برای زندانی”

  1. زارعی گفت:

    شماره تماس های ارتباط با شما همین دو تا شماره هستند.شماره تماس دیگه ای نیست برای مشاوره جهت تهیه سند؟

  2. kamran گفت:

    اینگونه مجموعه ها نعمت هستن

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *