سند اجاره ای ارزان قیمت

سند اجاره ای ارزان قیمت

دسته ها : سند اجاره ای

سند اجاره ای ارزان قیمت

اجاره سند اجاره ای ارزان قیمت در سراسر کشور بدون محدودیت در میزان وثیقه ، ارائه خدمات به سراسر کشور زیر نظر وکلای کاردان و کارشناسان خبره .

تهیه سند و ضمانت نامه اجاره ای در گروه مشاورین کارگزاران زیر نظر وکلای کاردان و کارشناسان صورت می گیرد . شما عزیزان جهت مشاره و یا تهیه سند اجاره ای کافیست از طریق خطوط ارتباطی همه روزه از 8 صبح تا 8 شب با دفتر مجموعه تماس بگیرید . مشاورین ما با صبر و حوصله آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند .

مشاوره با کارشناسان

02166891290 / 02166872449

یکی از خدمات بارز گروه مشاورین کارگزاران ارائه خدمات با نازلترین و مناسب ترین قیمت می باشد ضمن اینکه هیچگونه پیش پرداخت ضمن تنظیم قرارداد اجاره سند دریافت نمی شود و شما عزیزان تمامی تسویه حساب با دفتر مجموعه را بعد از اتمام مراحل کاری و اداری صورت خواهد گرفت .

همواره خدمات دفتر گروه مشاورین کارگزاران با نازلترین قیمت صورت می گیرد . ممکن است شما عزیزان در طی پروسه اجاره سند با قیمت های نجومی حتی مواجه شوید . دفاتر عامل همواره طبق عرف مشخصی صورت می گیرد و نرخ آن تقریبا مشخص است .

اما در این میان هیچگونه محاسبه نرخ درصدی صورت نمی گیرد و توجه داشته باشید که هرگونه محاسبه نرخ قیمت اجاره دادن سند با ارزش وثیقه کاملا خلاف می باشد .

تهیه سند اجاره ای ارزان قیمت از گروه مشاورین کارگزاران

گروه مشاورین کارگزاران با صدها کیس موفق در زمینه مشاوره و ازادی زندانی در سراسر کشور ، همواره ارائه خدمات خود را محدود به شهر خاصی ننموده و خدمات خود را در تمام شهرهای کشور ارائه می نماید .

گروه مشاروین کارگزاران با مرکزیت دفتر تهران ، همه روزه آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشد . برخی از خدمات گروه مشاورین کارگزاران :

اجاره سند برای دادگاه

ارائه ضمانت نامه معتبر جهت ضمانت متهم

ارائه سند ضمانتی برای ازادی زندانی

ضمانت با فیش حقوقی

سند اجاره ای برای ممنوع الخروجی

سند و ضمانت نامه اجاره ای جهت ضمانت متهم در دادگاه و داسرا

مرخصی زندانی با سند اجاره ای و ….

شما عزیزان حتی در روز های تعطیل جهت استفاده از خدمات گروه مشاورین کارگزاران می توانید از طریق خطوط ارتباطی با ما تماس گرفته و با کارشناسان ما مشاوره نموده و در صورت احراز شرایط پرونده ، همکاری خود را با ما آغاز نمائید .

باتشکر

گروه مشاورین کارگزاران


Kargozaran
برچسب های پست :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *