سند اجاره ای برای دادسرا

سند اجاره ای برای دادسرا

دسته ها : تامین وثیقه جهت دادگاه

سند اجاره ای برای دادسرا و دادگاه

گروه مشاورین کارگزاران سند اجاره ای برای دادسرا را توسط وکلای خبره و با قیمت مناسب ارائه می نماید.
این مرکز اجاره سند هیچ گونه محدودیتی در ارائه اسناد مورد نیاز شما نداشته و همواره سعی در تسریع امور ضمانتی مراجعین داشته است به طوری که در کلیه شهرهای کشورمان برای ضمانت متهمان و زندانیان جرایم غیرعمد از وکلای خبره بهره می گیرد.

02166891290 / 02166872449

زمانی که فرد جرمی را مرتکب می شود در راستای آن به شخصی ضرر وارد می کند و به عنوان متهم شناخته می شود .
به همین منظور فرد برای جبران خسارت در دادگاه حضور یافته و پاسخگوی اتهامات وارد شده می باشد .
اگر روند پیگیری پرونده نیاز به تحقیقات بیشتری داشته باشد فرد به طور موقت به زندان محکوم می شود تا تحقیقات لازم برای اتهامات وارد شده به عمل آید .
در برخی موارد و بسته به نوع پرونده قاضی پرونده می تواند با آزادی موقت فرد و مشروط بر ارائه وثیقه موافقت نماید .سند گذار می تواند خود فرد یا شخص ثالثی باشد که در هر دو صورت باید ارزش سند ارائه شده بیشتر یا برابر با وثیقه تعیین شده باشد.

ضمانت متهم توسط مراکز اجاره سند بسته به نوع پرونده می تواند با استفاده از فیش حقوقی یا سند تک برگ صورت بگیرد.

ضمانت متهم با فیش حقوقی تنها برای پرونده های سبک بیشتر کاربرد دارد و اگر وثیقه تعیین شده توسط دادگاه سنگین باشد ارائه سند شش دانگ به دادگاه الزامی می باشد.

اگر برای آزادی موقت فرد از زندان به سند مورد نیاز دسترسی ندارید پیشنهاد می شود به مراکز معتبر تامین وثیقه مراجعه نمایید.

مراکز اجاره سند که در سطح کشور فعالیت می نمایند می توانند سند اجاره ای برای دادسرا را بسته به ارزش آن در اسرع وقت تهیه نمایند.

مراکز اجاره سند

برخی از مراکز اجاره سند متاسفانه اقدام به ارائه اسناد غیر معتبر برای ارائه به دادگاه نموده اند که این اسناد در بررسی اول توسط کارشناسان دادگاه مورد تایید قرار نمی گیرد .

مرکز اجاره سند معتبر دارای سابقه کاری موفق و طولانی در زمنیه تامین وثیقه می باشند و به هیچ وجه قیمت اسناد مورد نیاز شما را به صورت درصدی اعلام نمی کنند .

قیمت اسناد ارائه شده بسنه به ارزش آن متفاوت می باشد ولی در حالت کلی نباید از چارچوب تعین شده بیشتر باشد .

گروه مشاورین کارگزاران سند اجاره ای برای دادسرا را بدون پیش پرداخت در اختیار مراجعین قرار می دهد تا پس از آزادی فرد از زندان نسبت به پرداخت هزینه سند اجاره گرفته اقدام نمایند .

اگر این مرکز اجاره سند را برای تهیه اسناد مورد نیاز خود در نظر گرفته اید می توانید کلیه سوالات خود را در زمینه اجاره سند و نحوه آزادی متهم از وکلای ما جویا شوید و نیاز به هیچ گونه مشاوره در این زمینه ندارید .

گروه مشاورین کارگزاران آماده تهیه اسناد مورد نیاز شما برای ارائه به دادگاه ها و دادسراهای کشور را  با نرخ ثابت در الویت کاری خود قرار داده است و هیچ گونه هزینه اضافی برای شهرستان ها دریافت نمی گردد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 8 شب با مشاوران و کارشناسان ما در تماس باشید و اطلاعات لازم را در زمینه سند اجاره ای برای دادسرا را کسب نمایید .


Kargozaran

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *