سند اجاره ای جهت دادسرا

سند اجاره ای جهت دادسرا

  •  بهمن 26, 1399
  •  مهر 22, 1400
0 دیدگاه
خلاصه مطلب

سند اجاره ای جهت دادسرا گروه مشاورین کارگزاران ارائه دهنده خدمات سند اجاره ای جهت دادسرا در سراسر کشور بدون محدودیت در میزان وثیقه و همچنین ارائه خدمات . شما عزیزان و خانواده های محترم که نیازمند سند اجاره ای جهت دادسرا هستید ، می توانید از سراسر نقاط کشور بدون محدودیت با ما تماس […]

سند اجاره ای جهت دادسرا

گروه مشاورین کارگزاران ارائه دهنده خدمات سند اجاره ای جهت دادسرا در سراسر کشور بدون محدودیت در میزان وثیقه و همچنین ارائه خدمات . شما عزیزان و خانواده های محترم که نیازمند سند اجاره ای جهت دادسرا هستید ، می توانید از سراسر نقاط کشور بدون محدودیت با ما تماس بگیرید . مفتخر هستیم که توانسته ایم در طی چندین سال تلاش و تجربه در این زمینه و داشتن صد ها کیس موفق در زمینه مشاوره و همچنین آزادی زندانیان جزائم غیر عمد ، دایره خدمات خود را در تمامی شهرهای کشور گسترش دهیم .

همه روزه از 8 صبح تا 8 شب

بدون تعطیلی ، آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستیم

 02166891290 / 02166872449

یکی از بارز ترین خدمات ما ارائه خدمات سند اجاره ای جهت دادسرا می باشد که البته این خدمات زیر نظر وکلای با تجربه دادگستری و همچنین گروه مشاورین کارگزاران در کوتاه ترین صورت می گیرد . شما عزیزان ممکن است بدانید که در مراحل بررسی پرونده متهم یا زندانی ، ممکن است با توجه به نوع پرونده قاضی محترم قرار وثیقه را صادر نماید تا متهم بتواند تا زمان تشکیل نهایی پرونده و رسیدگی به آن ، به قید همان ضمانت ازاد باشد .

و در همین میان ممکن است متهم دسترسی به این میزان وثیقه نداشته باشید . وثیقه می تواند پول و یا سند باشد . مال منقول و یا غیر منقول . زمانی که متهم قرار است خود را با ارائه سند ضمانتی موقتا آزاد نماید اگر به ضمانت خواسته شده از سمت دادگاه دسترسی نداشته باشد می تواند با ارائه کردن مبلغی به عنوان هزینه اجاره ، سند را اجاره نماید .

البته اجاره کردن سند یکی از مراحل مهم و حساس در روند آزادی زندانی یا متهم می باشد به این دلیل که درست اجرا نشدن این پروسه می تواند باعث وارد آمدن خسارت چندین برابری و همچین ماندن فرد متهم در زندان منجر شود . از همین جهت لازم است تا شناخت کافی نسبت به مراحل تهیه  همچنین ارائه سند به عنوان ضمانت متهم داشت .

ارائه سند اجاره ای بدون محدودیت در سراسر کشور

شما عزیزان برای سهولت در امر تهیه سند اجاره ای جهت دادسرا ، کافیست ازهر نقطه کشور ، تلفن خود را برداشته و با خطوط ارتباطی با مشاورین ما صحبت کنید . ما همه روزه از 8 صبح تا 8 شب حتی در روزهای تعطیل آماده هستیم تا پاسخگوی شما باشیم .

ارائه مشاوره رایگان به شما عزیزان ، و راهنماییی شما در جهت تسهیل این امر در هر شرایطی از جمله خدمات کوچک گروه مشاورین ما می باشد . شما کافیست با مجموعه ما تماس گرفته و مشاوره های اولیه را با کارشناسان ما انجام دهید . سپس در صورت احراز شرایط پرونده می توانید نسبت به حضور در دفتر گروه مشاورین کارگزاران و تودیع قراراداد اجاره وثیقه طبق قانون مدنی کشورمان اقدام نمائید .

در نهایت در مدت زمان 48 ساعت ، توسط مشاورین و وکلای خبره گروه مشاورین کارگزاران ، شاهد آزادی عزیزان خود باشید . ما در تمامی مراحل ضمانت و همچنین آزادی زندانی شما در کنارتان هستیم و خواهیم بود . همین امروز بدون نگرانی و بدون دغدغه تلفن خود را برداشته و با ما مشاوره نمائید .

گروه مشاورین کارگزاران با دعای خیر شما عزیزان همواره در جهت ارائه خدمات به شما خانواده های محترم تلاش نموده است . ارائه خدمات در سراسر کشور . بدون محدودیت و بدون پرداخت هیچ مبلغی پیش پرداخت . تسویه حساب بعد از اتمام مراحل کاری و اداری .

با شما هستیم . گروه مشاورین کارگزاران

در بهبود مقاله شریک باشید