سند اجاره ای

سند اجاره ای

  •  اسفند 4, 1399
  •  اردیبهشت 28, 1401
1 دیدگاه
خلاصه مطلب

سند اجاره ای سند اجاره ای در سراسر کشور بدون محدودیت در میزان وثیقه و بدون محدودیت در ارائه خدمات به سراسر کشور . گروه آزادی زندانی یکی از بزرگترین و معتبرترین مراجع اجاره دهنده سند و ضمانت نامه های اجاره ای در کشور با صد ها کیس موفق در زمینه مشاوره ، ضمانت و […]

سند اجاره ای

سند اجاره ای در سراسر کشور بدون محدودیت در میزان وثیقه و بدون محدودیت در ارائه خدمات به سراسر کشور . گروه آزادی زندانی یکی از بزرگترین و معتبرترین مراجع اجاره دهنده سند و ضمانت نامه های اجاره ای در کشور با صد ها کیس موفق در زمینه مشاوره ، ضمانت و آزادی زندانی ، آماده ارائه خدمات به تمامی خانواده های محترم می باشد .

گروه آزادی زندانی با دو دهه سابقه در زمینه ارائه مشاوره و همچنین سند ضمانتی معتبر و اجاره ای ، در حال حاضر یکی از بزرگترین مراجع معتبر اجاره دهنده سند و ضمانت نامه اجاره ای در کشور می باشد . خدمات ما به سراسر کشور بدون محدودیت ارائه خواهد شد . توجه داشته باشید که شما عزیزان هیچگونه مبلغی به عنوان پیش پرداخت به مجموعه کارگزاران پرداخت نخواهد نمود و تمامی مراحل تسویه حساب و همچنین پرداخت هزینه ها پس از اتمام مراحل کاری و اداری با مجموعه کارگزاران صورت خواهد گرفت .

تهیه سند اجاره ای پروسه ای بسیار حساس است که باید نکات لازم در مورد این پروسه مهم را تا حد امکان دانست . متاسفانه بسیاری از کسانی که برای آزادی یا ضمانت عزیزان خود تلاش می کنند اصلا اطلاعاتی در مورد اینکه می توان سند یا ضمانت نامه را اجاره کرد ندارند .

آن دسته از دوستانی هم که با این پروسه آشنا هستند معمولا اطلاعات کامل و کافی در این مورد ندارند . لازم به ذکر است که سند اجاره ای را زمانی باید تهیه کرد که خودمان دسترسی به میزان وثیقه تعیین شده نداریم . خب در اینصورت ما می توانیم با مراجعه به دفاتر معتبر اجاره سند ، سند اجاره ای و ضمانت نامه مورد نظر را تهیه کنیم .

وثیقه ای که برای ضمانت زندانی یا متهم از سوی قاضی محترم تعیین می شود با توجه به شرایط پرونده تعیین می شود ، ازهمین جهت ممکن است شخص مورد نظر یا خانواده وی ، به وثیقه مورد نظر دسترسی نداشته باشند . در این زمان می توان سند اجاره ای تهیه کرد .

تهیه سند اجاره ای برای ضمانت یا آزادی زندانی

گروه آزادی زندانی بدون محدودیت ، اسناد ضمانتی و اجاره ای رادر اختیار خانواده های محترم قرارمی دهد . شما می توانید در قدم اول ازطریق پل های ارتباطی با مجموعه ما تماس گرفته و با کارشناسان در مورد پرونده خود مشاوره نمائید . پس از انجام مشاوره های لازم و احراز شرایط پرونده ، نسبت به حضور در دفتر گروه آزادی زندانی و تنظیم قرار داد اجاره سند طبق قانون مدنی کشورمان اقدام خواهید کرد .

همانگونه که در بالا هم گفته شد ، شما برای تهیه سند اجاره ای هیچگونه مبلغی را به عنوان پیش پرداخت به مجموعه پرداخت نخواهید نمود و تمامی مراحل توسط مشاورین و کلای گروه مشاورین ، در کوتاهترین زمان انجام خواهد شد . تجربه و تخصص در این زمینه حرف اول را می زند و باید توجه داشته باشید که می توانید به راحتی سند اجاره ای را توسط مجموعه ما تهیه نمائید . چرا که ما یکی از قدیمی ترین و با تجربه ترین مراجع اجاره دهنده سند و ضمانت نامه اجاره ای در کشور هستیم .

توجه داشته باشید که تهیه سند اجاره ای خود می تواند یک دام باشد . چرا که در طی چندین سال مشاوره ، ضمانت و آزادی کیس های مورد نظر بسیار شاهد بودیم که خانواده های عزیز در دام کسانی افتادند که بدون مجوز و بدون تجربه کاری سند در اختیار خانواده های محترم گذاشته اند و این اسناد هیچکدام از شرایط برای ضمانت زندانی یا متهم را نداشته است و تمامی هزینه ها به اصطلاح از جیب رفته است .

پس از این جهت ، لازم است تا بدانید که چگونه باید سند اجاره ای تهیه نمود . مراحل تهیه سند اجاره ای در گروه مشاورین کارگزارن به شکل خلاصه به شرح ذیل می باشد :

1- گام اول : حضور در دفتر کارگزاران و مشاوره رایگان و تنظیم قرارداد عطف به ماده 10 قانون مدنی.

2- گام دوم : ارائه سند شش دانگ کارشناسی شده به بازپرس محترم در دادسرا یا قاضی محترم در دادگاه و اخذ نامه نیابت برای مجتمع قضائی شهر یا شهرستانی که سند شش دانگ و ملک ارائه شده درآن شهرستان واقع شده است .

3- گام سوم : ارجاع نامه نیابت به مجتمع قضائی مورد تقاضا و دریافت دستور کارشناسی توسط احدی از کارشناسان رسمی دادگستری برای ارزیابی ملک مذکور .

4- گام چهارم : در صورتی که مبلغ ارزیابی ملک مورد نظر توسط کارشناس حداقل به میزان قرار وثیقه تأمین گردید، با اخذ دستور بازداشت سند ، از مقام قضائی محترم نسبت به بازداشت ملک مذکور ازطریق اداره ثبت اسناد و املاک اقدام می شود .

5- گام پنجم : نامه بازداشتی اداره ثبت و اسناد به انضمام نامه کارشناسی و اوراق قبولی قرار ، معمولأ با پست قضائی به مرجع صادر کننده ارسال می شود .

مسلما همانند هر فعالیت دیگری ، تهیه سند اجاره ای هم شرایط و ضوابط خاص خود را دارد . اسنادی که برای یک شخص در قالب اجاره سند به دادگاه ارائه می شوند باید از لحاظ کارهای تکمیلی بی عیب و نقص باشند و درواقع تمام کارهای سند انجام گرفته باشد .

شما می توانید همه روزه بدون محدودیت از 8 صبح تا 8 شب با کارشناسان ما تماس گرفته و مراحل ضمانت و آزادی زندانی خود را توسط وکلای ما انجام دهید .

کارگزاران در تمامی مراحل در کنار شماست . همین امروز با ما تماس بگیرید .

علی خالدی :سلام ی سند دارم به مبلغ ۸۰۰ میلیون میخوام بذارم اجاره البته برا روستا هست میشه بفرمایید چیکار کنم

07 دی
در بهبود مقاله شریک باشید