اجاره سند برای آزادی زندانی – قیمت اجاره سند

اجاره سند برای آزادی زندانی – قیمت اجاره سند

 •  آذر 13, 1397
 •  خرداد 12, 1401
37 دیدگاه
خلاصه مطلب

تامین وثیقه و اجاره سند جهت ضمانت متهم و زندانی در دادگاه و دادسرا های سراسر کشور ، بدون محدودیت و بدون پیش پرداخت ، زیر نظر وکلای خبره ، پاسخگویی همه روزه حتی روز های تعطیل از 8 صبح تا 8 شب

اجاره سند ، اجاره وثیقه ، آزادی زندانی در سراسر کشور ، بدون محدودیت در ارائه خدمات به نقطه خاصی از کشور ، با اسناد کارشناسی شده و سالم ، بدون دریافت پیش پرداخت با تسویه حساب در اتمام مراحل کاری و اداری ، زیر نظر با تجربه ترین گروه اجاره سند و وثیقه در کشور ، ضمانت و آزادی زندانی در کمتر از 72 ساعت کاری .

مخاطب و خواننده عزیز

ضمن تشکر از ورود شما به سایت رسمی ( گروه آزادی زندانی ) ،  با توجه به سوابق کاری ، تخصص و صبوری کارشناسان و وکلای این مجموعه در ارائه خدمات ذکر شده و مطالب نگارش شده راجع به امر تودیع وثیقه که در این مرکز خدمت رسانی می شود ، متاسفانه توسط افرادی غیر عامل و غیر متخصص با عناوین مشابه کپی برداری می شود لذا بدین وسیله از هوشیاری و توجه شما و عدم اعتماد به افراد غیر مسئول سپاسگزاریم . هیچ بنده ای مزه ایمان را نمی چشد ، تا دروغ را ، چه شوخی باشد و چه جدی ، مطلقا ترک کند . (مولا علی ع )

سخنی با شما عزیزان

با توجه به روزگار ماشینی که در آن زندگی می کنیم ، شرایط اجتماعی و وجود اختلاف نظر ها ، بعضا تحمیل عقاید ، وجود فضاهای مجازی و هزاران علت دیگر ، همانند پدرانمان بی منت و با محبت به اظهار همدردی و مدد رسانی به دوستان و بستگان چندان توجهی نداریم . شاید هم بالعکس ، چشم و هم چشمی ها و تعارفات بیش از حد و حفظ آبرو از مصادیقی است که در هنگام بروز مشکل نتوانیم از کسی مدد جوییم و خود را در گود مشکلات تنها می بینیم.

گروه آزادی زندانی جهت مشاوره رایگان و تودیع وثیقه ( ارائه سند برای آزادی زندانی ) برای متهم با کادری مجرب و با تجربه و نازلترین قیمت در کوتاه ترین زمان ممکن به صورت تخصصی با اسناد کارشناسی شده و قانونی در خدمت شما خانواده های محترم زندانی می باشد.

اجاره سند برای آزادی زندانی

شاید یافتن یک وثیقه یا سند برای ارائه به دادگاه کار آسانی نباشد . منظور از یافتن وثیقه همان اجاره وثیقه جهت ضمانت است . وثیقه مبلغ مالی، سند یا چک و …. میباشد که در ازای آزادنی به دادگاه یا دادسرا ارائه میشود . اما آیا این وثیقه همواره در دسترس خواهد بود و تهیه آن مقدور خواهد بود ؟

معمولا برای آزاد کردن مشروط زندانی به طور موقف ، دادگاه متناسب با جرم فرد و اهمیت پرونده مبلغی را مشخص کرده و پس از قرار دادن وثیقه هم رده با مبلغ اعلام شده فرد زندانی به طور موقت آزاد شده و بیرون از زندان مشلوغ به پیگیری مراحل قضایی خود میشود.

اجاره وثیقه چگونه صورت می گیرد ؟

وثیقه به عنوان تأمین کیفری مطابق ماده 132 قانون آیین دادرسی کیفری:

((به منظور دسترسی به متهم و حضور به موقع وی در موارد لزوم و جلوگیری از فرار یا پنهان شدن یا تبانی با دیگری ، قاضی مکلف است پس از تفهیم اتهام به وی یکی از قرارهای تأمین کیفری را صادر کند)) .

تنظیم قرارداد جهت اجاره وثیقه

هر گونه تعاملی اساسا مبتنی بر قرارداد میباشد، قرارداد ها شامل توافق بین طرفین طبق عرف بازار و بنیان قرارداد ها هستند.

هر گونه اشتباهی در تنظیم قرارداد موجب به خطر افتادن شرکت اجاره دهنده وثیقه و یا به خطر افتادن دارایی خود شما شود، به همین منظور کارشناسان شرکت ما با تنظیم قرارداد های منظم و دقیق از بروز هر گونه مشکل در قرارداد ها مطمئن شده تا هم شرکت اجاره دهنده و هم شما متضرر نشوید.

اکثر افراد سودجو در زمینه اجاره وثیقه و سند از همین روش اقدام به کلاهبرداری می کنند .

قراردادهای رایج به شرح ذیل می باشند:

 • 1.قراردادهای پیمانکاری
 • 2.قراردادهای مشارکت در ساخت
 • 3.قراردادهای مشارکت مدنی در کلیه موضوعات
 • 4.قراردادهای وثیقه
 • 5.انواع مبایعه نامه و اجاره نامه

شما میتوانید همه روزه حتی در روز های تعطیل از 8 صبح تا 8 شب با کارشناسان و مشاورین مجموعه تماس گرفته و نسبت به مشاوره و بررسی شرایط پرونده جهت تودیع و اجاره وثیقه در این مرکز اقدام نمائید . توجه داشته باشید که ضمن همکاری با مجموعه ما ، هیچگونه مبلغی جهت پیش پرداخت لازم نبوده و تسویه حساب با مجموعه پس از اتمام مراحل کاری و اداری صورت خواهد گرفت . ارائه سند ششدانگ ملکی جهت ضمانت در دادسرا و دادگاه برای آزادی زندانی و متهم بدون محدودیت در میزان وثیقه برای سراسر کشور توسط گروه آزادی زندانی .

 • اجاره سند اجاره ای به ارزش 120 میلیون تومان
 • اجاره وثیقه کارشناسی شده به ارزش 200 میلیون تومان
 • تامین سند کارشناسی شده به ارزش 500 میلیون تومان
 • تهیه و تامین سند کارشناسی شده به ارزش 2 میلیارد تومان و …

برآورد هزینه که توسط کارشناسان ما به شما اعلام می شود به صورت درصدی نبوده و کاملا دقیق و کارشناسی شده ، با توجه به نوع اتهام و چگونگی روند پروسه کاری تودیع وثیقه (بازداشت سند) ارائه می شود . لذا از این جهت توجهات لازمه را داشته باشید که مراجع قانونی اجاره دهنده سند ، هرگز مبلغ اجاره را بر اساس درصد محاسبه نخواهند کرد .

قیمت اجاره سند چقدر است ؟

یکی از مهم ترین سوالات که برای شما پیش خواهد آمد ، قیمت و هزینه تهیه سند برای ضمانت است . مسلما تهیه سند در قالب اجاره هزینه دارد اما این هزینه چه مقدار است و چگونه هزینه اجاره دادن یک سند محاسبه می شود ؟ تفکر عمومی به این شکل است که تمامی اسناد با هر میزان مبلغ ، برای مثال 100 میلیون تومان و یا 1 میلیارد تومان ، همه دارای قیمت اجاره یکسان هستند در حالی که درست نیست . 

برخی نیز اینگونه فکر می کنند که هر میزان مبلغ سند باشد ، به همان نسب یک محاسبه درصدی صورت خواهد گرفت و بخشی از از مبلغ را پرداخت خواهیم کرد ( برای مثال 20% ) که این هم تفکری کاملا اشتباه است . البته مراجع قانونی اینگونه نیستند شاید شما در دام افرادی غیرعامل افتاده و هزینه های گزاف یا هزینه هایی کمتر پرداخت نمائید که هزینه های گزاف نوعی کلاهبرداری و هزینه های کمتر نیز نوعی وسوسه است که نتیجه نهایی هرکدام یکسان است و شما دستتان خالی خواهد ماند . لذا در مورد قیمت اجاره سند این مورد راهمیشه به خاطر داشته باشید : 

اجاره سند ملکی سالم و بدون مشکل عرف نرخ اجاره مشخصی دارد و در صورت دریافت قیمت های کاذب و خارج از عرف ، با سپردن امر تودیع وثیقه پرونده خود به دست اشخاص و دفاتر غیر عامل مراقب عواقب و سودجویی آن باشید چرا که شاهد موارد بسیاری از این دست هستیم . بخشی از خدمت اصلی مجموعه ما شامل : 

 • مشاوره برای کسب اطلاعات پروسه کاری ضمانت متهم و زندانی
 • اجاره سند برای آزادی زندانی در دادسرا و دادگاه های سراسر کشور
 • تامین وثیقه برای ضمانت زندانی در دادسراها و دادگاه ها و تعزیرات حکومتی
 • اجاره سند برای مرخصی زندانی
 • ارائه و تامین وثیقه برای آزادی زندانی
 • تامین وثیقه برای اعتبار معاملات بازرگانی
 • ارائه سند ملکی جهت اجاره بدون محدودیت میزان وثیقه
 • ضمانت با فیش حقوقی ، ضمانت با جواز کسب و استعلام از اتحادیه صنفی
 • اجاره سند جهت ممنوع الخروجی در اداره ثبت
 • اجاره سند برای تامین خسارت احتمالی و ….

این موارد تنها بخشی از خدمات گروه آزادی زندانی است ، شما عزیزان می توانید علاوه بر خدمات اجاره سند و ضمانت زندانی ، در مواردی همچون دعاوی کیفری و حقوقی نیز با مجموعه ما همکاری نمائید . جهت کسب اطلاعات بیشتر در این مورد می توانید با مجموعه تماس بگیرید .

انجام مراحل تودیع وثیقه ( ارائه سند برای آزادی زندانی و متهم )

اگر برای شما نیز سوال باشد که چگونه باید اجاره وثیقه را انجام داد و مراحل این کار به چه شکلی است ، قبل از هرچیزی باید گفت انجام مشاوره تلفنی گام اصلی و اول شما است . پس قبل از اقدام به هر کاری ، از هر نقطه کشور تلفن خود را برداشته و از طریق خطوط ارتباطی با ما در ارتباط باشید تا بررسی ها و مشاوره های اولیه در رابطه با پرونده شما بعمل آید . در صورت احراز شرایط پرونده ، مراحل بعدی به این شرح خواهند بود :

 • حضور در دفتر مجموعه و مشاوره رایگان و تنظیم قرارداد عطف به ماده 10 قانون مدنی کشور
 •  ارائه سند شش دانگ کارشناسی شده به بازپرس محترم در دادسرا یا قاضی محترم در دادگاه و اخذ نامه نیابت برای مجتمع قضائی شهر یا شهرستانی که سند شش دانگ و ملک ارائه شده درآن شهرستان واقع است
 •  ارجاع نامه نیابت به مجتمع قضائی مورد تقاضا و دریافت دستور کارشناسی توسط احدی از کارشناسان رسمی دادگستری برای ارزیابی ملک مذکور
 • در صورتی که مبلغ ارزیابی ملک مورد نظر توسط کارشناس حداقل به میزان قرار وثیقه تأمین گردید ، با اخذ دستور بازداشت سند ، از مقام قضائی محترم نسبت به بازداشت ملک مذکور از طریق اداره ثبت اسناد و املاک اقدام می شود
 •  نامه بازداشتی اداره ثبت و اسناد به انضمام نامه کارشناسی و اوراق قبولی قرار ، معمولأ با پست قضائی به مرجع صادر کننده ارسال می شود

با توجه به تخصص و تجربه گروه مشاورین ، در کمتر از 72 ساعت کاری شاهد آزادی عزیزان خود خواهید بود . پس آسوده خاطر باشید و تمامی مراحل را به ما بسپارید .

اگر وثیقه گذار نیاز به فروش ملک داشته باشد چه اتفاقی می افتد؟

گاها وثیقه گذار فردی است از اطرافیان متهم که بر حسب آشناییت سند خود را به عنوان وثیقه در دادگاه می‌گذارد . یعنی عملا هزینه ای بایت اجاره وثیقه آن سند صورت نمی گیرد و به سبب آشناییت این کار انجام می گیرد .

گاهی شرایطی پیش می‌آید که وثیقه گذار کلاً از  گذاشتن وثیقه منصرف می شود و یا نیاز به فروش ملک خود پیدا می کند .

حال سوال اینجاست که در این شرایط باید چه عملی انجام داد؟

در چنین شرایطی باید وثیقه گذار درخواستی بنویسد ، و از مقام قضایی درخواست آزادی وثیقه‌ خود را نماید البته ابتدا باید متهم را معرفی نموده و سپس وثیقه‌ آزاد گردد.

اما یک نکته مهم درباره اجاره وثیقه

طبق ماده 228 قانون آیین دادرسی کیفری ، کفیل یا وثیقه گذار در هر مرحله از تحقیقات و دادرسی با معرفی و تحویل متهم می تواند به اقتضای شرایط، رفع مسئولیت یا آزادی وثیقه‌ی خود را از مرجعی که پرونده در آنجا مطرح است در خواست کند.

تبصره: در مواردی که متهم به علت دیگری از سوی سایر مراجع بازداشت باشد نیز، کفیل یا وثیقه گذار می‌تواند اعزام وی را درخواست نماید.

متن نامه ی درخواست وثیقه گذار جهت فروش ملک

حال می خواهیم بخشی از درخواست وثیقه گذار را طی پروسه اجاره وثیقه به شکل کلی نمایش دهیم . البته توجه به این نکته حائز اهمیت است که لزوما متن زیر یک متن جامع و کامل ممکن است نباشد و صرفا جهت آشنایی قرار داده شده است .

ابنجانب وثیقه گذار آقای …………….. فرزند ……………….. متهم به جرم ………………… در پرونده ………………….. به علت نیاز شخصی، مجبور به فروش ملک مورد وثیقه می‌باشم و برای تنظیم نمودن سند رسمی آن احتیاج به فک وثیقه دارم .

با توجه به این که متهم (آقای ……………) را نزد شما حاضر کردم، خواهشمندم با توجه به حضور متهم در اجرای ماده‌‌ی 228 قانون آیین دادرسی کیفری، متهم (آقای ………..) را تحویل گرفته و نسبت به رفع مسئولیت اینجانب و فک وثیقه اقدامات لازم را بفرمائید.

اجاره سند توسط باتجربه ترین مرجع اجاره سند و وثیقه

گروه آزادی زندانی با بیش از دو دهه تجربه در زمینه مشاوره ، ضمانت و آزادی زندانی ، همواره در کنار شما خانواده های محترم است تا بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن با تکیه بر تجربه مشاورین این مجموعه و همچنین یاری خداوند منان ، شاهد آزادی عزیزان خود باشید . توجه فرمایید که مراحل تودیع و اجاره وثیقه به صورت کاملا قانونی و شفاف انجام می گیرد و شما در تمامی مراحل می توانید با حضور در کنار کارگزار دفتر مشاورین کارگزاران ، از چگونگی و پیشرفت کاری تودیع وثیقه پرونده خود مطلع شوید .

اجاره سند ، اجاره سند برای دادگاه ، اجاره سند برای دادسرا ، اجاره سند جهت متهم ، اجاره سند جهت زندانی ، سند اجاره ای برای آزادی زندانی در تهران ، قیمت سند اجاره ای و صدها خدمت دیگر در مجموعه کارگزاران در اسرع وقت برای خانواده های عزیز از سراسر کشور . همه روزه از 8 صبح تا 8 شب در خدمت شما عزیزان هستیم .

کاربر سایت :نهایت تشکر رو از همه کارکنان کارگزاران دارم و دست تک تکشون رو میبوسم - امیدوارم تشکر من در سایتتون هم منتشر بشه ممنون

13 فروردین

علی :نهایت قدردانی و تشکر رو از گروه مشاورین کارگزاران دارم و خداوند رو شاکرم که با شما آشنا شدم . امیدوارم همیشه در آسایش باشید همونطور که خیلی های دیگه مثل من رو به آسایش رساندید . ممنون و تشکر

18 فروردین

عزیزی :با سلام و عرض خسته نباشید،خدمت شما،بسیار متشکرم از خدماتی که برای کسانی که در اضطراب و استرس تهیه سند هستند ارائه میکنین ، امیدوارم همه کسانی که در مشکل هستند با لطف خدا و کمک عزیزانی مثل شما و.همکاران شما دلشاد بشن،با تشکر فراوان ، عزیزی

20 اردیبهشت

موسوی :سلام.قیمت سند برای آزادی زندانی به ارزش ۲۰۰ میلیون چقدر هستش؟

21 اردیبهشت

Kargozaran :با سلام جهت مشاوره و اطلاع از آخرین قیمت سند اجاره ای لطفا با دفتر تماس بگیرید . باتشکر

24 اردیبهشت

شراره علامه :ببحشید قیمت سند برای وثیقه ۵۰۰ میلیونی الان چنده

05 خرداد

اعظم بهشتی راد :سلام ببخشید وثیغه ۳۰۰م برای مرخصی زندانی چقدر هست

01 مرداد

Kargozaran :با سلام و وقت بخیر ، لطفا با دفتر تماس بگیرید تا با کارشناسان مشاوره نمائید .

01 مرداد

بهروز بیگلری :کارگزاران همیشه در ردیف اول و جز بهترین هاست

01 شهریور

مشترک :سند برای ضمانت زندانی توی کرمان میخواستم به ارزش 350 ملیون تومن تعیین کردن . میشه راهنمایی کنید ؟ مرسی

17 آذر

Kargozaran :با سلام . بله حتما . با دفتر گروه مشاورین تماس بگیرید . باتشکر

20 آذر

اکبری :سلام اجاره سند واسه چک ۳۰۰ میلیونی ۶ماهه چقدر هست؟ از اصفهان هستم آیا انجام میشه؟

26 دی

Kargozaran :با سلام در این مورد جهت مشاوره لطفا با دفتر تماس گرفته بشه . ممنون از شما دوست عزیز

28 دی

رضا رحمتی :سلام درود میخواستم بدونم اجاره سند ۲ میلیاردی چقدر میشه قرار ۲ میلیاردی صادر شده

27 اسفند

Kargozaran :سلام دوست خوبم ، لطفا تماس بگیرید

14 فروردین

حمید جدیری :سلام من قبلا در شهرستان اراک یک مغازه داشتم که البته با برادرم بصورت وراثتی هست ایا میتونم از این سند برای ضمانت خواهر زادم در تهران استفاده کنم ؟ لطفا کامل توضیح داده بشه ممنون میشم

17 فروردین

Kargozaran :سلام وقت شما بخیر ، توضیح موردی که فرمودین در این قسمت مقدور نیست ، خواهشمندیم با دفتر تماس بگیرید تا به شکل کامل راهنمایی از طرف کارشناسان انجام بشه . باتشکر از شما

31 فروردین

فاطمه چاهکی :سلام وقت بخیر برای ۳۰۰میلیون سند چقدر میگیرد در ضمن‌من هیچ کس رو هم ندارم

06 خرداد

Kargozaran :سلام وقت شما هم بخیر خواهش میکنم برای مشاوره و ارائه راهنمایی های لازم با دفتر مجموعه ما تماس بگیرید بسیار ممنون

08 خرداد

اجاره سند :نیازمند سند اجاره ای هستم با قیمت 400 میلیون تومن لطفا کمک کنید

29 خرداد

Kargozaran :با سلام برای مشاوره لطفا با گروه مشاروین کارگزاران تماس بگیرید

29 خرداد

حمید :قیمت سند اجاره ای را چرا نذاشتید پس ؟

30 خرداد

Kargozaran :با سلام هزینه سند بستگی به میزان قرار وثیقه شما دارد

05 تیر

فرزاد :سند برای وام 500 ملیونی لازم دارم لطفا راهنمایی کنید

06 تیر

Kargozaran :با سلام برای وام متاسفانه ارائه خدمات نداریم

13 تیر

سام :قیمت قرار ۱۰۰ملیون اجارش چقدرمیشه

06 تیر

Kargozaran :سلام لطفا تماس بگیرید دوست من با تشکر

13 تیر

شمایل :سلام برای ضمانت یک سند از راضی کرج خواستن امکانش هست ؟

07 تیر

Kargozaran :با سلام این یک مورد خاص می باشد لطفا برای مشاوره با ما تماس بگیرید

13 تیر

سلمان :سلام قیمت سند برای ۱۰۰میلیون قرار زندانی چقدر است لطفا اگه امکانش هست قیمت را به ایمل یا واتسابم بفرستی ممنون میشن

09 مهر

مهدیه :سندب ارزش 400میلیون واسه دوروز امشب میخوام ممنونم

29 مهر

مدیر :سلام کاربر محترم در شرایطی که سند فوری نیاز دارید حتما از طریق خطوط ارتباطی با مشاورین مجموعه در ارتباط باشید تا به سرعت انجام وظیفه کنیم

06 آبان

حیدری :سلام خدمت شما گروه کارگزاران بنده برای یک روز فقط سند نیاز دارم که جهت ضمانت برادر زاده اینجانب می باشد و قرار 250 میلیون تومان صادر شده است آیا امکان تهیه فوری و بدون معطلی این وثیقه از شما وجود دارد ؟

12 آبان

مدیر :سلام دوست عزیز وقت شما بخیر ، بله می توانید فوری و بدون معطلی سند و وثیقه خودتان را از مجموعه ما طبق مراحل تودیع وثیقه تهیه فرمائید .

12 آبان

مهران :وقت بخیر جسارتا هزینه اجاره سند به ارزش ۵ میلیارد تومان برای وثیقه آزادی زندانی چقدر است؟

18 آذر

محمپ :سلام شما سند برای اجاره گرفتن هم قبول میکنیپ؟سند تک برگ و کارشناسی شده و ارزش یک میلیارد و سیصد

30 آذر

مدیر :بله لطفا تملس بگیرید تا با کارشناسان مشاوره کنید . با تشکر

12 دی
در بهبود مقاله شریک باشید

16 − ده =