اجاره سند برای آزادی زندانی – قیمت اجاره سند

اجاره سند برای آزادی زندانی – قیمت اجاره سند

 •  آذر 13, 1397
 •  مهر 27, 1400
37 دیدگاه
خلاصه مطلب

تامین وثیقه و اجاره سند جهت ضمانت متهم و زندانی در دادگاه و دادسرا های سراسر کشور ، بدون محدودیت و بدون پیش پرداخت ، زیر نظر وکلای خبره ، پاسخگویی همه روزه حتی روز های تعطیل از 8 صبح تا 8 شب

اجاره سند ، آزادی زندانی در سراسر کشور ، بدون محدودیت در ارائه خدمات به نقطه خاصی از کشور ، با اسناد کارشناسی شده و سالم ، بدون دریافت پیش پرداخت با تسویه حساب در اتمام مراحل کاری و اداری ، زیر نظر با تجربه ترین گروه اجاره سند و وثیقه در کشور ، ضمانت و آزادی زندانی در کمتر از 72 ساعت کاری .

مخاطب و خواننده عزیز

ضمن تشکر از ورود شما به سایت رسمی ( گروه مشاورین کارگزاران ) ،  با توجه به سوابق کاری ، تخصص و صبوری کارشناسان و وکلای این مجموعه در ارائه خدمات ذکر شده و مطالب نگارش شده راجع به امر تودیع وثیقه که در این مرکز خدمت رسانی می شود ، متاسفانه توسط افرادی غیر عامل و غیر متخصص با عناوین مشابه کپی برداری می شود لذا بدین وسیله از هوشیاری و توجه شما و عدم اعتماد به افراد غیر مسئول سپاسگزاریم . هیچ بنده ای مزه ایمان را نمی چشد ، تا دروغ را ، چه شوخی باشد و چه جدی ، مطلقا ترک کند . (مولا علی ع )

سخنی با شما عزیزان

با توجه به روزگار ماشینی که در آن زندگی می کنیم ، شرایط اجتماعی و وجود اختلاف نظر ها ، بعضا تحمیل عقاید ، وجود فضاهای مجازی و هزاران علت دیگر ، همانند پدرانمان بی منت و با محبت به اظهار همدردی و مدد رسانی به دوستان و بستگان چندان توجهی نداریم . شاید هم بالعکس ، چشم و هم چشمی ها و تعارفات بیش از حد و حفظ آبرو از مصادیقی است که در هنگام بروز مشکل نتوانیم از کسی مدد جوییم و خود را در گود مشکلات تنها می بینیم.

گروه مشاورین کارگزاران جهت مشاوره رایگان و تودیع وثیقه ( ارائه سند برای آزادی زندانی ) برای متهم با کادری مجرب و با تجربه و نازلترین قیمت در کوتاه ترین زمان ممکن به صورت تخصصی با اسناد کارشناسی شده و قانونی در خدمت شما خانواده های محترم زندانی می باشد.

اجاره سند برای آزادی زندانی

شما میتوانید همه روزه حتی در روز های تعطیل از 8 صبح تا 8 شب با کارشناسان و مشاورین مجموعه تماس گرفته و نسبت به مشاوره و بررسی شرایط پرونده جهت تودیع وثیقه در این مرکز اقدام نمائید . توجه داشته باشید که ضمن همکاری با مجموعه ما ، هیچگونه مبلغی جهت پیش پرداخت لازم نبوده و تسویه حساب با مجموعه پس از اتمام مراحل کاری و اداری صورت خواهد گرفت . ارائه سند ششدانگ ملکی جهت ضمانت در دادسرا و دادگاه برای آزادی زندانی و متهم بدون محدودیت در میزان وثیقه برای سراسر کشور توسط گروه مشاورین کارگزاران .

 • اجاره سند اجاره ای به ارزش 120 میلیون تومان
 • سند اجاره ای کارشناسی شده به ارزش 200 میلیون تومان
 • تامین سند کارشناسی شده به ارزش 500 میلیون تومان
 • تهیه و تامین سند کارشناسی شده به ارزش 2 میلیارد تومان و …

برآورد هزینه که توسط کارشناسان ما به شما اعلام می شود به صورت درصدی نبوده و کاملا دقیق و کارشناسی شده ، با توجه به نوع اتهام و چگونگی روند پروسه کاری تودیع وثیقه (بازداشت سند) ارائه می شود . لذا از این جهت توجهات لازمه را داشته باشید که مراجع قانونی اجاره دهنده سند ، هرگز مبلغ اجاره را بر اساس درصد محاسبه نخواهند کرد .

قیمت اجاره سند چقدر است ؟

یکی از مهم ترین سوالات که برای شما پیش خواهد آمد ، قیمت و هزینه تهیه سند برای ضمانت است . مسلما تهیه سند در قالب اجاره هزینه دارد اما این هزینه چه مقدار است و چگونه هزینه اجاره دادن یک سند محاسبه می شود ؟ تفکر عمومی به این شکل است که تمامی اسناد با هر میزان مبلغ ، برای مثال 100 میلیون تومان و یا 1 میلیارد تومان ، همه دارای قیمت اجاره یکسان هستند در حالی که درست نیست . 

برخی نیز اینگونه فکر می کنند که هر میزان مبلغ سند باشد ، به همان نسب یک محاسبه درصدی صورت خواهد گرفت و بخشی از از مبلغ را پرداخت خواهیم کرد ( برای مثال 20% ) که این هم تفکری کاملا اشتباه است . البته مراجع قانونی اینگونه نیستند شاید شما در دام افرادی غیرعامل افتاده و هزینه های گزاف یا هزینه هایی کمتر پرداخت نمائید که هزینه های گزاف نوعی کلاهبرداری و هزینه های کمتر نیز نوعی وسوسه است که نتیجه نهایی هرکدام یکسان است و شما دستتان خالی خواهد ماند . لذا در مورد قیمت اجاره سند این مورد راهمیشه به خاطر داشته باشید : 

اجاره سند ملکی سالم و بدون مشکل عرف نرخ اجاره مشخصی دارد و در صورت دریافت قیمت های کاذب و خارج از عرف ، با سپردن امر تودیع وثیقه پرونده خود به دست اشخاص و دفاتر غیر عامل مراقب عواقب و سودجویی آن باشید چرا که شاهد موارد بسیاری از این دست هستیم . بخشی از خدمت اصلی مجموعه ما شامل : 

 • مشاوره برای کسب اطلاعات پروسه کاری ضمانت متهم و زندانی
 • اجاره سند برای آزادی زندانی در دادسرا و دادگاه های سراسر کشور
 • تامین وثیقه برای ضمانت زندانی در دادسراها و دادگاه ها و تعزیرات حکومتی
 • اجاره سند برای مرخصی زندانی
 • ارائه و تامین وثیقه برای آزادی زندانی
 • تامین وثیقه برای اعتبار معاملات بازرگانی
 • ارائه سند ملکی جهت اجاره بدون محدودیت میزان وثیقه
 • ضمانت با فیش حقوقی ، ضمانت با جواز کسب و استعلام از اتحادیه صنفی
 • اجاره سند جهت ممنوع الخروجی در اداره ثبت
 • اجاره سند برای تامین خسارت احتمالی و ….

این موارد تنها بخشی از خدمات گروه مشاورین کارگزاران است ، شما عزیزان می توانید علاوه بر خدمات اجاره سند و ضمانت زندانی ، در مواردی همچون دعاوی کیفری و حقوقی نیز با مجموعه ما همکاری نمائید . جهت کسب اطلاعات بیشتر در این مورد می توانید با مجموعه تماس بگیرید .

انجام مراحل تودیع وثیقه ( ارائه سند برای آزادی زندانی و متهم )

اگر برای شما نیز سوال باشد که چگونه باید سند را اجاره نمود و مراحل این کار به چه شکلی است ، قبل از هرچیزی باید گفت انجام مشاوره تلفنی گام اصلی و اول شما است . پس قبل از اقدام به هر کاری ، از هر نقطه کشور تلفن خود را برداشته و از طریق خطوط ارتباطی با ما در ارتباط باشید تا بررسی ها و مشاوره های اولیه در رابطه با پرونده شما بعمل آید . در صورت احراز شرایط پرونده ، مراحل بعدی به این شرح خواهند بود :

 • حضور در دفتر مجموعه و مشاوره رایگان و تنظیم قرارداد عطف به ماده 10 قانون مدنی کشور
 •  ارائه سند شش دانگ کارشناسی شده به بازپرس محترم در دادسرا یا قاضی محترم در دادگاه و اخذ نامه نیابت برای مجتمع قضائی شهر یا شهرستانی که سند شش دانگ و ملک ارائه شده درآن شهرستان واقع است
 •  ارجاع نامه نیابت به مجتمع قضائی مورد تقاضا و دریافت دستور کارشناسی توسط احدی از کارشناسان رسمی دادگستری برای ارزیابی ملک مذکور
 • در صورتی که مبلغ ارزیابی ملک مورد نظر توسط کارشناس حداقل به میزان قرار وثیقه تأمین گردید ، با اخذ دستور بازداشت سند ، از مقام قضائی محترم نسبت به بازداشت ملک مذکور از طریق اداره ثبت اسناد و املاک اقدام می شود
 •  نامه بازداشتی اداره ثبت و اسناد به انضمام نامه کارشناسی و اوراق قبولی قرار ، معمولأ با پست قضائی به مرجع صادر کننده ارسال می شود

با توجه به تخصص و تجربه گروه مشاورین ، در کمتر از 72 ساعت کاری شاهد آزادی عزیزان خود خواهید بود . پس آسوده خاطر باشید و تمامی مراحل را به ما بسپارید .

اجاره سند توسط باتجربه ترین مرجع اجاره سند و وثیقه

گروه مشاورین کارگزاران با بیش از دو دهه تجربه در زمینه مشاوره ، ضمانت و آزادی زندانی ، همواره در کنار شما خانواده های محترم است تا بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن با تکیه بر تجربه مشاورین این مجموعه و همچنین یاری خداوند منان ، شاهد آزادی عزیزان خود باشید . توجه فرمایید که مراحل تودیع وثیقه به صورت کاملا قانونی و شفاف انجام می گیرد و شما در تمامی مراحل می توانید با حضور در کنار کارگزار دفتر مشاورین کارگزاران ، از چگونگی و پیشرفت کاری تودیع وثیقه پرونده خود مطلع شوید .

اجاره سند . اجاره سند برای دادگاه . اجاره سند برای دادسرا . اجاره سند جهت متهم . اجاره سند جهت زندانی . سند اجاره ای برای آزادی زندانی در تهران . قیمت سند اجاره ای و صدها خدمت دیگر در مجموعه کارگزاران در اسرع وقت برای خانواده های عزیز از سراسر کشور . همه روزه از 8 صبح تا 8 شب در خدمت شما عزیزان هستیم .

سوالات متداول

اولین قدم تماس با دفتر مجموعه و مشاوره با کارشناسان است . پس از انجام مشاوره های لازم و بررسی شرایط پرونده ، نسبت به تودیع وثیقه و آزادی زندانی شما توسط کارگزاران مجموعه ما اقدام خواهد شد .

برای تهیه سند از گروه مشاورین کارگزاران هیچ مبلغی به عنوان پیش پرداخت از شما دریافت نخواهد شد . تمامی مبالغ مربوط به تسویه حساب پرونده ، پس از اتمام مراحل کاری و اداری صورت خواهد گرفت .

در مجموعه کارگزاران به لطف خداوند هیچ محدودیتی در میزان مبلغ اسناد اجاره‌ وجود نداشته و شما عزیزان می توانید با خیال راحت نسبت به تهیه سند ضمانتی در هر میزان مبلغ از مجموعه ما اقدام نمائید .

کاربر سایت :نهایت تشکر رو از همه کارکنان کارگزاران دارم و دست تک تکشون رو میبوسم - امیدوارم تشکر من در سایتتون هم منتشر بشه ممنون

13 فروردین

علی :نهایت قدردانی و تشکر رو از گروه مشاورین کارگزاران دارم و خداوند رو شاکرم که با شما آشنا شدم . امیدوارم همیشه در آسایش باشید همونطور که خیلی های دیگه مثل من رو به آسایش رساندید . ممنون و تشکر

18 فروردین

عزیزی :با سلام و عرض خسته نباشید،خدمت شما،بسیار متشکرم از خدماتی که برای کسانی که در اضطراب و استرس تهیه سند هستند ارائه میکنین ، امیدوارم همه کسانی که در مشکل هستند با لطف خدا و کمک عزیزانی مثل شما و.همکاران شما دلشاد بشن،با تشکر فراوان ، عزیزی

20 اردیبهشت

موسوی :سلام.قیمت سند برای آزادی زندانی به ارزش ۲۰۰ میلیون چقدر هستش؟

21 اردیبهشت

Kargozaran :با سلام جهت مشاوره و اطلاع از آخرین قیمت سند اجاره ای لطفا با دفتر تماس بگیرید . باتشکر

24 اردیبهشت

شراره علامه :ببحشید قیمت سند برای وثیقه ۵۰۰ میلیونی الان چنده

05 خرداد

اعظم بهشتی راد :سلام ببخشید وثیغه ۳۰۰م برای مرخصی زندانی چقدر هست

01 مرداد

Kargozaran :با سلام و وقت بخیر ، لطفا با دفتر تماس بگیرید تا با کارشناسان مشاوره نمائید .

01 مرداد

بهروز بیگلری :کارگزاران همیشه در ردیف اول و جز بهترین هاست

01 شهریور

مشترک :سند برای ضمانت زندانی توی کرمان میخواستم به ارزش 350 ملیون تومن تعیین کردن . میشه راهنمایی کنید ؟ مرسی

17 آذر

Kargozaran :با سلام . بله حتما . با دفتر گروه مشاورین تماس بگیرید . باتشکر

20 آذر

اکبری :سلام اجاره سند واسه چک ۳۰۰ میلیونی ۶ماهه چقدر هست؟ از اصفهان هستم آیا انجام میشه؟

26 دی

Kargozaran :با سلام در این مورد جهت مشاوره لطفا با دفتر تماس گرفته بشه . ممنون از شما دوست عزیز

28 دی

رضا رحمتی :سلام درود میخواستم بدونم اجاره سند ۲ میلیاردی چقدر میشه قرار ۲ میلیاردی صادر شده

27 اسفند

Kargozaran :سلام دوست خوبم ، لطفا تماس بگیرید

14 فروردین

حمید جدیری :سلام من قبلا در شهرستان اراک یک مغازه داشتم که البته با برادرم بصورت وراثتی هست ایا میتونم از این سند برای ضمانت خواهر زادم در تهران استفاده کنم ؟ لطفا کامل توضیح داده بشه ممنون میشم

17 فروردین

Kargozaran :سلام وقت شما بخیر ، توضیح موردی که فرمودین در این قسمت مقدور نیست ، خواهشمندیم با دفتر تماس بگیرید تا به شکل کامل راهنمایی از طرف کارشناسان انجام بشه . باتشکر از شما

31 فروردین

فاطمه چاهکی :سلام وقت بخیر برای ۳۰۰میلیون سند چقدر میگیرد در ضمن‌من هیچ کس رو هم ندارم

06 خرداد

Kargozaran :سلام وقت شما هم بخیر خواهش میکنم برای مشاوره و ارائه راهنمایی های لازم با دفتر مجموعه ما تماس بگیرید بسیار ممنون

08 خرداد

اجاره سند :نیازمند سند اجاره ای هستم با قیمت 400 میلیون تومن لطفا کمک کنید

29 خرداد

Kargozaran :با سلام برای مشاوره لطفا با گروه مشاروین کارگزاران تماس بگیرید

29 خرداد

حمید :قیمت سند اجاره ای را چرا نذاشتید پس ؟

30 خرداد

Kargozaran :با سلام هزینه سند بستگی به میزان قرار وثیقه شما دارد

05 تیر

فرزاد :سند برای وام 500 ملیونی لازم دارم لطفا راهنمایی کنید

06 تیر

Kargozaran :با سلام برای وام متاسفانه ارائه خدمات نداریم

13 تیر

سام :قیمت قرار ۱۰۰ملیون اجارش چقدرمیشه

06 تیر

Kargozaran :سلام لطفا تماس بگیرید دوست من با تشکر

13 تیر

شمایل :سلام برای ضمانت یک سند از راضی کرج خواستن امکانش هست ؟

07 تیر

Kargozaran :با سلام این یک مورد خاص می باشد لطفا برای مشاوره با ما تماس بگیرید

13 تیر

سلمان :سلام قیمت سند برای ۱۰۰میلیون قرار زندانی چقدر است لطفا اگه امکانش هست قیمت را به ایمل یا واتسابم بفرستی ممنون میشن

09 مهر

مهدیه :سندب ارزش 400میلیون واسه دوروز امشب میخوام ممنونم

29 مهر

مدیر :سلام کاربر محترم در شرایطی که سند فوری نیاز دارید حتما از طریق خطوط ارتباطی با مشاورین مجموعه در ارتباط باشید تا به سرعت انجام وظیفه کنیم

06 آبان

حیدری :سلام خدمت شما گروه کارگزاران بنده برای یک روز فقط سند نیاز دارم که جهت ضمانت برادر زاده اینجانب می باشد و قرار 250 میلیون تومان صادر شده است آیا امکان تهیه فوری و بدون معطلی این وثیقه از شما وجود دارد ؟

12 آبان

مدیر :سلام دوست عزیز وقت شما بخیر ، بله می توانید فوری و بدون معطلی سند و وثیقه خودتان را از مجموعه ما طبق مراحل تودیع وثیقه تهیه فرمائید .

12 آبان

مهران :وقت بخیر جسارتا هزینه اجاره سند به ارزش ۵ میلیارد تومان برای وثیقه آزادی زندانی چقدر است؟

18 آذر

محمپ :سلام شما سند برای اجاره گرفتن هم قبول میکنیپ؟سند تک برگ و کارشناسی شده و ارزش یک میلیارد و سیصد

30 آذر

مدیر :بله لطفا تملس بگیرید تا با کارشناسان مشاوره کنید . با تشکر

12 دی
در بهبود مقاله شریک باشید