سند برای ضمانت دادگاه

سند برای ضمانت دادگاه

دسته ها : تامین وثیقه جهت دادگاه

سند برای ضمانت دادگاه

سند برای ضمانت دادگاه از جمله خدمات گروه مشاورین کارگزاران می باشد.
ارائه خدمات سند برای ضمانت دادگاه را تنها به شهرهای بزرگ محدود نکردیم و این کار خداپسندانه را در سطح کشور گسترش دادیم تا کلیه هم وطنان ساکن کشورمان از خدمات کم نظیر اجاره سند جهت ضمانت زندانیان استفاده نمایند.در این مقاله قصد داریم شما را با نحوه ضمانت متهم آشنا نماییم.
برای صدور قرار وثیقه همواره باید دو قرار جداگانه شامل اخذ وثیقه و قرار قبولی صادر شود.

سند برای ضمانت دادگاه

زیر نظر وکلای خبره و کارشناسان مجرب

تماس همه روزه از 8 صبح تا 8 شب

 02166891290 / 02166872449

به عبارت دیگر در صورتی که جرم وارد شده به فرد متهم طوری باشد که امکان آزادی وی با قرار وثیقه مهیا باشد قاضی پرونده بسته به جرم وارد شده و خسارت وارده به شاکی قرار وثیقه را صادر می کند.

در این صورت فرد متهم یا خانواده وی می توانند وثیقه مورد نیاز را تهیه و در اختیار دادگاه قرار دهند تا آرادی خود را تا زمان تشکیل دادگاه مهیا سازد.
اگر فرد به سند مورد نظر دسترسی نداشته باشد می تواند نسبت به اجاره وثیقه مورد نظر اقدام نماید.
لازم به ذکر است که کلیه اسناد ارائه شده به دادگاه توسط کارشناسان مورد بررسی قرا می گیرد و در صورتی که شرایط لازم را نداشته باشد نمی تواند به عنوان وثیقه مورد استفاده قرار بگیرد.

سند برای ضمانت دادگاه در سراسر کشور

در همین راستا بهتر است دقت لازم را به کار گرفت تا اسناد معتبر را تهیه و در اختیار دادگاه قرار دهید تا در اولین وهله ی ارائه وثیقه مورد نظر ، توسط کارشناسان مورد تایید قرار گیرد.

برای متهمی قرار وثیقه صادر شود تا زمان تامین وثیقه ، به بازداشتگاه منتقل می‌شود ، اما پس از صدور قرار وثیقه، و تایید آن از بازداشتگاه آزاد می‌شود یا اگر به بازداشتگاه نرفته باشد، به آنجا اعزام نمی‌شود.

در صورتی که متهم در موارد ضروری بدون عذر موجه در مرجع قضایی حضور نیابد ، وثیقه ارائه شده به دادگاه ضبط می شود . البته گاهی پیش می آید که بهای مال مورد وثیقه بیشتر از خسارت است که در این پس از کسر هزینه های لازم مازاد مبلغ آن به فرد سند گذار مسترد می گردد.
توجه داشته باشید که وثیقه گذار می‌تواند بعداً مال ارائه شده به دادگاه به عنوان وثیقه را عوض کند مثلاً به جای سند باغ سند خانه یا … را به مرجع قضایی معرفی کند و سند باغ خود را آزاد نماید اما ارزش وثیقه نباید از میزان تعیین شده کمتر شود.
هم چنین وثیقه گذار درهرمرحله از دادرسی در صورتی که به سند خود نیاز داشته باشد می تواند بامعرفی و تحویل متهم آزادی وثیقه خود را درخواست کند.

گروه مشاورین کارگزاران همواره سعی دارد سند برای ضمانت دادگاه را با قیمت عادلانه و توسط وکلای خبره در اختیار هم وطنان قرار دهد تا هیچ نگرانی برای تهیه وثیقه مورد نیاز خود نداشته باشند.
همچنین این مرکز اجاره سند دارای مشاوره رایگان 12 ساعته ( از 8 صبح تا 8 شب) می باشد که آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشد.
با تشکر


Kargozaran

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *