سند جهت ازادی متهم و زندانی

سند جهت ازادی متهم و زندانی

دسته ها : اجاره سند برای ازادی زندانی

سند جهت ازادی متهم و زندانی

اجاره سند جهت ازادی متهم و زندانی امری است که امروزه می توان به کمک آن به فرد متهم و خانواده وی فرصتی بسیار ارزشمند فراهم کرد تا متهم مربوطه در خارج از زندان بتواند به پیگیری کارهای حقوق خود بپردازد .

جهت اجاره وثیقه ، سند اجاره ای ، ضمانت دادگاه و … با ما تماس بگیرید :

02166891290 / 02166872449

موضوعی که در رابطه با اجاره سند جهت ازادی متهم و زندانی وجود دارد از چند جنبه قابل بررسی است :

  1. این سند آیا معتبر است و می توان آن را در دادگاه یا دادسرا به عنوان یک سند جهت ازادی متهم و زندانی ارائه کرد یا خیر ؟
  2. ارزش این سند اجاره ای که جهت ضمانت وثیقه گذاشته می شود، با حکمی که جهت زندانی ما صادر شده است برابری خواهد کرد یا خیر ؟
  3. قیمتی که مرجع اجاره دهنده سند جهت ازادی متهم و زندانی از ما در خواست می کند رقمی قانونی و معقولانه است یا خیر ؟
  4. آیا مرجع اجاره دهنده وثیقه خود مرجع معتبری است یا نه ؟
  5. کدام اسناد را می توان به عنوان وثیقه دادگاه ارائه کرد و آیا سندی که مرجع اجاره دهنده سند به ما میدهد باعث ازادی زندانی یا متهم ما خواهد شد یا نه ؟
  6. و درنهایت مرجع اجاره دهنده  آیا تجربه کافی در این امور ، و دانش مشاوره به مراجعه کنندگان را دارد یا خیر ؟

همه اینها سوالاتی هستند که قبل از تهیه سند جهت ازادی متهم و زندانی باید از خود بپرسید و با تصمیم گیری های سریع و سطحی دل به دریا نزنید .

چگونه با اجاره سند در دام سودجویان نیفتیم ؟

ممکن است در شرایط حادی خانواده متهم یا زندانی مربوطه نیاز سریع به تهیه سند اجاره ای داشته باشند .

در این شرایط میدان برای کلاهبرداران بسیار باز است . در این شرایط چون از وضعیت اضطراری شما خبر دارند فرصت را غنیمت شمرده و اقدام به ارائه سند اجاره ای با مبالغ هنگفت می کنند .

حال خود این اجاره سند جهت ازادی متهم و زندانی چند جنبه دارد :

  • یا اینکه سند معتبر و اجاره دهنده نا معتبر است که معمولا کم پیش می آید
  • یا اجاره دهنده و سند هر دو غیرمعتبر هستند
  • یا اجاره دهنده معتبر و سند ارائه شده غیر معتبر است

که معمولا مورد دوم هم اکنون بسیار است و اکثر کلاهبرداری ها به همین طریق صورت می گیرد .

اما کلاهبرداری با سند اجاره ای چگونه است ؟

طبق همان شرایط اضطراری عده ای از افراد اقدام به تبلیغات گسترده با وعده وعید های فراوان و کاذب که صرفا قصد جذب شما را دارند در فضای مجازی و … به منظور ارائه سند جهت ازادی متهم و زندانی می نمایند .

در اینصورت کسانی که نیاز شدید به سند دارند به دلیل برخورد احساسی سریعا با این قیبل افراد وارد ارتباط خواهند شد .

چون شما در آن لحظه به اجاره سند نیاز دارید هزینه زیادی از طرف آنها به شما پیشنهاد داده خواهد شد که اگر شما هم قبول نکیند با یکسری بیانات کاذب همانند ( در این مدت کم هیچکس سند اجاره نمیده و مراحل اجاره در بقیه جاها خیلی طولانیه و .. ) سند را به قیمت بالایی به شما اجاره می دهند .

اکنون این افراد چه منفعتی بردند ؟

دلیل اول برای منفعت می تواند اینگونه باشد که سند ارائه شده برای شما به عنوان یک وثیقه جهت ضمانت معتبر نیست و هیچگونه ارزش و اعتباری جهت ارائه به عنوان ضمانت را ندارد و شخص اجاره دهنده هم دیگر در دسترسش نیست چرا که سود خود را از شما دریافت کرده است .

در این حالت مسلما تمام هزینه ای که برای شادی دل خود هزینه کرده بودید به هدر رفته و عزبز شما کماکان در بند اسارت خواهد بود و بسیاری از مسائل که در ادامه پیش خواهد آمد .

حالت دیگر این موضوع زمانی است که طرف اجاره دهنده کاملا قانونی و اسناد معتبر به شما ارئه می دهد . در این موضوع و صحت اسناد هیچگونه مشکلی وجود ندارد اما متاسفانه هزینه بسیار زیادی از شما در خواست می کنند .

حالا شما با خود خواهید گفت که راه دوم گرچه هزینه زیادی دارد ولی به نظر بهتر است چرا که سرمان کلاه نخواهد رفت .

اما وقتی تمامی مراحل اجاره سند جهت ازادی متهم و زندانی نرخ تعریف شده و مشخصی دارند چرا باید به ناحق از شما هزینه زیادی گرفته شود ؟

قیمت اجاره سند جهت ازادی متهم و زندانی

قیمت اجاره سند جهت ازادی متهم و زندانی همواره تعرفه مشخصی دارد و از شما خانواده های محترم خواهشمندیم تمام مطالب این مقاله را به دقت مطالعه کنید و سپس اقدام به شروع مراحل اجاره سند نمایید .

ما به عنوان مجموعه کارگزاران ، چندین مشاور و متخصص حقوقی در کنار وکلای باتجربه گرد هم آمده ایم تا هدف نهایی خود را شادی دل های شما قرار دهیم .

مجموعه ما یکی از بزرگترین و معتبر ترین مراجع اجاره سند جهت ازادی متهم و زندانی با شرایط قانونی و نرخ های تعریف شده در سراسر کشور می باشد .

شما خانواده های محترم از هرکجای کشور می توانید با مجموعه ما و شماره تماس های درج شده در سایت با مار در ارتباط باشید تا ضمن ارائه مشاوره های لازم ، مراحل قانونی ازادی متهم شما را در کمتر از 48 ساعت انجام دهیم .

اسناد کارشناسی شده و شش دانگ به ارزش 100 ملیون تا 2 ملیارد تومان هم اکنون اماده ارائه به شما خانواده ها ی محترم می باشد .

ضمن اینکه در ابتدای کار هیچگونه هزینه اضافی از شما در خواست نخواخد شد و تصفیه حساب نهایی پس از اتمام مراحل کاری صورت خواهد گرفت .

لذا به منظور اجاره سند جهت ازادی متهم و زندانی ، دریافت سند اجاره ای و یا هرگونه سوال در رابطه با خدمات مندرج در وب سایت می توانید همه روزه حتی در روز های تعطیل از 8 صبح تا 8 شب با مجموعه ما در تماس باشید .

دعای خیر شما راه گشای ماست

با تشکر کارگزاران

 


Kargozaran

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *