سند جهت ضمانت در دادگاه تبریز

سند جهت ضمانت در دادگاه تبریز

دسته ها : تامین وثیقه جهت دادگاه

شرایط ارائه سند جهت ضمانت در دادگاه تبریز

گروه مشاورین کارگزاران سند جهت ضمانت در دادگاه تبریز را توسط وکلای خبره در اسرع وقت عهده دار شده است تا وثیقه های مورد نیاز شما را با اسناد معتبر و کاملا سالم و بدون ایراد ارائه نماید.
این مرکز اجاره سند یکی از مراکز معتبر تامین وثیقه برای دادگاه ها و دادسراهای کشور می باشد که ارائه اسناد مورد نیاز شما از مبالغ چند میلیونی تا چندصد میلیونی را در حیطه ی کاری خود قرار داده است.

با ما تماس بگیرید

02166891290 / 02166872449

معمولاً برای آزادسازی مشروط فرد متهم وثیقه ای متناسب با میزان جرم و اهمیت پرونده وی صادر می‌گردد که این مبلغ و محدودیت‌های آزادی فرد را قاضی پرونده مشخص می‌کند.
نكته‌ ی قابل توجهی كه در خصوص وثيقه‌گذار بايد دانست اين است كه وثيقه‌گذار ممكن است خود متهم ، يا شخص ثالث باشد.
در صورتی که وثیقه گذار خود متهم باشد و در زمان تعیین شده توسط قاضی در دادگاه حضور نیابد، بدون هیچ عذری وثیقه وی توسط قاضی پرونده ضبط خواهد شد.
ولی اگر سند گذار شخص ثالثی باشد و فرد متهم در زمان تعین شده در دادگاه حضور نیابد به شخص وثیقه گذار اخطار می شود که ظرف 20 روز متهم را به دادگاه معرفی نماید.
البته لازم است یادآوری کنیم که در مواردی ممکن است ارزش سند ارائه شده بیشتر از میزان وثیقه تعیین شده باشد که در این صورت پس از کسر هزینه های ضروری، اضافه مبلغ فوق به شخص سندگذار بازگشت داده می شود.
قيمت سند اجاره اي بر اساس ميزان قرار متهم متغير مي باشد ولی در کل در چارچوب مشخصي تعین می شود که بعضي از وبلاگ ها و سايت هاي نا معتبر با ارائه مبلغي پايین تر و نازلتر اقدام به کلاهبرداري از خانواده ي متهم رادارند که می توان جهت جلوگیری از مشکلات قید شده به مراکز معتبری مراجعه نمود.

شرایط آزادی زندانی با سند اجاره ای

سند جهت ضمانت در دادگاه تبریز بدین معنی است که فرد بازداشتی می تواند تا زمان تشکیل دادگاه در خارج از زندان به سر ببرد که لازم است در زمان تعین شده در دادگاه حضور یابد و پاسخگوی اتهامات وارد شده باشد تا بتواند بی گناهی خود را اثبات نماید .
البته اگر در زمان تشکیل دادگاه فرد متهم در جریان پرونده متهم شناخته شود می بایست مجددا به زندان برگردد و ارائه وثیقه به معنای آزادی کامل فرد از زندان نمی باشد.
پس همانطور که مشاهده می شود آزادی فرد با قرار وثیقه به طور موقت می باشد و باید بتواند شواهد و مدارک لازم را برای اثبات بی گناهی خود در زمان تشکیل پرونده به قاضی محترم پرونده ارائه نماید تا با بررسی به عمل آمده از مدارک و شواهد ارائه شده تصمیم نهایی درباره پرونده وی اخذ شود.
وکلای خبره این مرکز اجاره سند از زمان عقدقرار داد تا آزادی فرد از زندان همراه شما می باشند به طوری که شما را ازداشتن هرگونه مشاوره دیگر در این زمینه بی نیاز می سازند.
قیمت های اجاره سند در این مرکز در سطح کشور داری نرخ ثابتی بوده و هیچ گونه هزینه اضافی برای شهرستان ها دریافت نمی شود.
گروه مشاورین کارگزاران دارای کارشناسان مشاوره 12 ساعته از (8 صبح تا 8 شب) می باشد که آماده پاسخگویی سوالات شما در زمینه قیمت و نحوه اجاره سند جهت ضمانت در دادگاه تبریز و سایر شهرهای کشورمان می باشند.


Kargozaran

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *