سند ضمانتی اجاره ای

سند ضمانتی اجاره ای

  •  بهمن 9, 1399
  •  اردیبهشت 28, 1401
0 دیدگاه
خلاصه مطلب

سند ضمانتی اجاره ای تهیه سند ضمانتی اجاره ای در سراسر کشور بدون محدودیت در میزان وثیقه و بدون محدودیت در ارائه خدمات . جهت تهیه سند ضمانتی اجاره ای برای ضمانت یا آزادی زندانی می توانید با دفتر گروه آزادی زندانی تماس گرفته و با کارشناسان ما مشاوره نمائید . مجموعه lا یکی از […]

سند ضمانتی اجاره ای

تهیه سند ضمانتی اجاره ای در سراسر کشور بدون محدودیت در میزان وثیقه و بدون محدودیت در ارائه خدمات . جهت تهیه سند ضمانتی اجاره ای برای ضمانت یا آزادی زندانی می توانید با دفتر گروه آزادی زندانی تماس گرفته و با کارشناسان ما مشاوره نمائید .

مجموعه lا یکی از بزرگترین و معتبرترین مراجع اجاره دiنده سند و ضمانت نامه اجاره ای در سراسر کشور می باشد . زمانی که متهم می تواند به قید ضمانت در دادگاه موقتا آزاد شود قاضی محترم قرار وثیقه صادر می نماید . این قرار وثیقه متناسب با نوع پرونده صادر می شود . برای مثال ممکن است متناسب با نوع اتهام و ارزش پرونده یک قرار وثیقه 800 ملیون تومان برای متهم صادر گردد و شخص متهم باید با قراردادن این میزان وثیقه و ارائه آن به دادگاه ، موقتا آزاد باشد .

زمانی است که شخص به این میزان وثیقه دسترسی ندارد و نمی تواند آن را تهیه کند . اما در این صورت می توان راه دیگری هم داشت که آن هم اجاره کردن این میزان وثیقه است . یعنی شما به یکی از مراجع معتبر که طبق قانون اسناد ضمانتی را به شما اجاره می دهند مراجعه می نمائید و پس از مشاوره و بررسی پرونده و انجام مشاوره های های اولیه ، طبق قانون مدنی کشورمان ، نسبت به تنظیم قرارداد اجاره سند اقدام می کنید .

سند ضمانتی اجاره ای که قرار است ضمانت شما را انجام دهد ، توسط مشاورین و وکلای مجموعه ما به عنوان ضمانت شما ارائه خواهد شد . وکلای ما تمام مراحل کاری و اداری را همراه شما پیش خواهند برد و در هر کجای کشور که باشید مهم نیست ما در کنار شما خواهیم بود .

حتی در دور ترین نقاط کشور ، مشاورین و وکلای ما در اسرع وقت در کنار شما خواهند بود . تمامی مراحل کاری و اداری شما برای ضمانت و آزادی زندانی یا متهم شما ، توسط وکلای ما پیش خواهد رفت . در کمتر از 48 ساعت مراحل آزادی و ضمانت زندانی شما انجام خواهد شد .

سند ضمانتی اجاره ای بدون پیش پرداخت

توجه داشته باشید که هزینه سند ضمانتی اجاره ای و اجاره کردن سند همواره سئوال است . همانگونه که ارزش هر پرونده با دیگری تفاوت دارد ، هزینه اجاره کردن سند ضمانتی هم متفاوت است و متناسب با نوع پرونده و میزان وثیقه درخواستی این هزینه محاسبه می شود . توجه داشت باشید که یک نکته مهم دیگر هم وجود دارد و ان هم اینکه هرگز این هزینه ها به شکل درصدری نیستند ، یعنی نمی توان گفت برای ارائه یک وثیقه به ارزش 800 ملیون تومان باید 160 ملیون تومان یعنی 20% آنرا هزینه اجاره کردن داد .

به هیچ وجه این روش درست نیست و هر جا که با اینگونه موارد و صحبت ها مواجه شدید شک نکنید که کلاهبرداری علنی در حال رخ دادن است . چرا که در طی اینهمه سال و تجربه ضمانت و آزادی صد ها کیس در سراسر کشور ، شاهد هزاران مورد هم بوده ایم که هنگام مراجعه به دفتر گروه مشاورین کارکزاران از تجربه های تلخ خود نقل کرده اند و اینکه چگونه بعد از اعتماد به شخصی که ظاهرا در حال انجام کار آنها بوده است چندین ملیون تومان ضرر کرده و متهم یا زندانی آنها هم نتیجه ای را ندیده است .

گروه مشاورین کارکزاران از همان شروع به کار ، هرگز به عنوان پیش پرداخت هزینه ای را از شما خانواده های محترم در یافت ننموده و نخواهد کرد و توجه داشته باشید که ضمن عقد قرارداد اجاره سند ، شما هیچگونه مبلغ بابت پیش پرداخت به مجموعه ما پرداخت نخواهید کرد و تمامی تسویه حساب ها بعد از اتمام مراحل کاری و اداری پرونده با ما صورت خواهد گرفت .

شما خانواده های محترم بدون نگرانی و دغدغه می توانید از همه جای کشور همین حالا تلفن خود را برداشته و همه روزه از 8 صبح تا 8 شب با مشاروین و کارشناسان ما تماس گرفت و پس از مشاوره در مورد وضعیت پرونده خود ، از همان لحظه مراحل کاری و اداری پرونده خود را آغاز نمائید .

با تشکر گروه مشاروین کارگزاران

در بهبود مقاله شریک باشید