سند ضمانتی فوری

سند ضمانتی فوری

دسته ها : سند اجاره ای

سند ضمانتی فوری

گروه مشاورین کارگزاران یکی از مراکز معتبر اجاره سند و وثیقه در سطح کشور می باشد که ارائه خدمات سند ضمانتی فوری را در حیطه ی کاری خود قرار داده است تا در صورت نیاز به انواع سند اجاره ای برای ارائه به دادگاه ها و دادسراهای کشور جهت ضمانت یا آزادی متهمین و زندانیان جرائم غیرعمد در کمترین زمان ممکن سند مورد نیاز خود را تهیه نمایید.

سند ضمانتی فوری بدون محدودیت در میزان وثیقه

ارائه خدمات به سراسر کشور

تماس با مشاورین و کارشناسان مجموعه همه روزه از 8 صبح تا 8 شب

 02166891290 / 02166872449  دفتر مرکزی : تهران

معمولا جهت آزادسازی مشروط شخص متهم ، مبلغی در حدود و میزان جرم ارتکابی و اهمیت پرونده مورد نظر صادر می شود . بدین صورت که مبلغ و محدودیت‌ های آزادی شخص را قاضی پرونده مورد نظر بر اساس پرونده تعیین می نماید.

چنانچه بنا به هر علتی مقام قضایی صلاح بداند که قرارهای مورد نظر حضور متهم در دادگاه را تضمین می کند و حاضر شدن فرد متهم در زمان مورد نیاز جهت حضور در دادگاه یا جای تعیین شده را تضمین نماید در این هنگام فقط راهی که وجود خواهد داشت و این امکان را دارد که از بازداشت شدن شخص متهم مورد نظر جلوگیری نماید، دستور صادر شدن قرار وثیقه برای سند وثیقه برای دادگاه می‌باشد .

قرار وثیقه یکی از امن ترین قرار های بانکی یا مال منقول یا غیر منقول قرار مورد نظر در میان نوع های قرارهای تعیین شده در قانون آئین دادرسی کیفری ایران محسوب می گردد . تعیین میزان مبلغ قرار وثیقه بر اساس صلاح دید مرجع قضایی مورد نظر می باشد دستور صادر شدن قرار وثیقه را می نماید که به همین علت این مبلغ بر اساس نوع جرم ارتکابی و شدت و ضعف آن و به علاوه بر اساس میزان خسارت و شرایط موجود در پرونده و وضعیت طرف های پرونده و اساس وضع موجود تعیین می شود . شخص متهم می بایست معادل مبلغ مورد نظر و ذکر شده وجه نقد یا ضمانتنامه معتبر و تعریف شده را به دادگاه ارائه نماید.

سند ضمانتی

نکته قابل توجهی که در مورد سند ضمانتی فوری باید به آن اشاره نمود این می باشد که وثیقه گذار این امکان را دارد که خود شخص متهم باشد یا امکان دارد شخص دیگری باشد . در هر حال در صورتی که وثیقه‌ گذار خود شخص متهم بوده باشد و در زمانی که حاضر شدن آن در دادگاه مورد نیاز بوده باشد بدون داشتن دلیل قانع کننده و محکمه پسند حاضر نشود ، وثیقه بازداشت شده به دستور مقام قضایی مورد نظر ضبط می گردد و چنانچه که وثیقه ‌گذار شخص دیگری باشد به وثیقه‌ گذار اخطار داده می شود که طی مدت زمان ییست روز متهم را به دادگاه معرفی یا تسلیم نماید.

چنانچه وثیقه‌ گذار بدون داشتن دلیل موجه این امکان را نداشت که متهم را به دادگاه معرفی یا تسلیم جهت سند وثیقه برای دادگاه نماید ، به دستور مقام قضایی پرونده مورد ، نظر وثیقه بازداشت شده ضبط می گردد. این مورد می بایست ذکر نمود که ارزش مال مورد وثیقه گذاشته شده در مواردی امکان دارد که بیشتر از مبلغ مقرر شده در قرار وثیقه صادر شده باشد که در این هنگام مبلغ بیشتر قرار وثیقه تعیین شده، بعد از کم شدن هزینه‌ های مورد نیاز مرتبط به اجرای دستور مقام قضایی در خصوص ظبط وثیقه، به وثیقه‏ گذار برگردانده می شود.
جهت کسب اطلاعات در باره نحوه دریافت سند ضمانتی فوری می توانید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 8 شب با مشاوران و کارشناسان ما در ارتباط باشید. سند ضمانتی فوری در سراسر کشور بدون محدویت در میزان وثیقه یا ارائه خدمات .
با تشکر گروه مشاروین کارگزاران


Kargozaran
برچسب های پست :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *