سند ملکی جهت ضمانت دادگاه

سند ملکی جهت ضمانت دادگاه

دسته ها : سند جهت ضمانت دادگاه

سند ملکی جهت ضمانت دادگاه فوری و مطمئن

از جمله خدمات عمده گروه مشاورین کارگزاران ارائه سند ملکی جهت ضمانت دادگاه می باشد . با توجه به اینکه تهیه سند ملکی جهت ضمانت دادگاه کاری است که بسیار نیاز به عملکرد محتاطانه دارد ، گروه مشاورین کارگزاران انجام این پروسه را برای تمامی هموطنان عزیز به راحتی میسر نموده است .

همواره تهیه سند ملکی جهت ضمانت دادگاه فرآیندی است که امروزه در سطح کشور توسط افراد زیادی که نیاز به سند ملکی دارند پیگیری می شود و هرکسی به نوعی این سند را تهیه می کند .

اما تنها تهیه سند ملکی پایان و تمام ماجرا نیست .

ممکن است برخی از شما خوانندگان محترم از این موضوع اطلاع نداشته باشید که هر سندی قابل ارائه به دادگاه جهت ضمانت متهم و زندانی نیست و فیلتر هایی وجود دارد که سند بعد از عبور از انها می تواند ضمانت متهم یا زندانی را انجام دهد .

اسناد ملکی از جمله اسنادی هستند که جهت معتبر بودن جهت ضمانت حتما باید شش دانگ باشند . شش دانگ بودن سند اجاره ای یکی از فاکتور های اصلی می باشد .

ضمن اینکه موضوع مهم دیگر متناسب بودن ارزش سند شما با میزان قرار وثیقه ای است که باید جهت ضمانت به دادگاه ارائه کنید .

اگر این دو فاکتور با هم تناسب نداشته باشند عملا سند ارائه شده توانایی ضمانت را نخواهد داشت . پس تاکنون با دوفاکتور مهم و اساسی در مورد اجاره اسناد ملکی اشنا شدید .

سند ملکی جهت ضمانت دادگاه با گروه مشاورین کارگزاران

علاوه بر دومورد مهم بالا موارد دیگری نیز در معتبر بودن سند جهت ضمانت در دادگاه وجود دارد . برای مثال ملکی که سند آن را برای ضمانت ارائه می کنیم باید قبلا توسط کارشناس بازرسی شده و تایید گردد . شاید ملکی که سند ان هم اکنون در دست شماست وجود خارجی نداشته اشد و متاسفانه اینگونه موارد نیز بسیار دیده شده اند که شخص یا مرجع اجاره دهنده سند با ارائه سند نامعتبر و گرفتن مقدار زیادی هزینه باعص دوچندان شدن مشکلات خانواده ها شده است .

یه همین دلیل همواره یکی از توصیه های همیشگی ما بازکردن چشم و گوش هنگام تهیه سند از مراجع اجاره دهنده سند می باشد .

متاسفانه هم اکنون در سطح کشور هم اشخاص و هم مراجعی وجود دارند که اسناد غیر معتبر را با محاسیه قیمت های درصدی به کسانی که به شدت نیازمند انها می باشند ارائه می کنند و این نیاز شدید نیز یک فاکتور امتیازی برای اجاره دهنده محسوب می شود .

گروه مشاورین کارگزاران تاکنون شاهد موارد این چنینی بسیاری بوده است و تقاضای ما از شما خانواده های محترم اطمینان از صحت عملکرد مرجع مربوطه است .

گروه مشاورین کارگزاران همواره در زمینه تهیه سند ملکی جهت ضمانت دادگاه ، تهیه فیش حقوقی ، تعویض سند ، اجاره سند بری مرخصی زندانی ، اجاره سند برای آزادی زندانی و … در خدمت تمامی هم میهنان  از سراسر کشور می باشد .

باتشکر

کارگزاران

 


Kargozaran

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *