ضامن دادگاه در مشهد

ضامن دادگاه در مشهد

دسته ها : ضامن دادگاه

ضامن دادگاه در مشهد ، معتبر و فوری

ضامن دادگاه در مشهد و ضمانت متهم و زندنی ، از دیگر خدمات گروه مشاورین کارگزاران می باشد که برای ضامن دادگاه در مشهد نیز مانند سایر شهرهای کشورمان از وکلای خبره بهره می گیرد.
در برخی از موارد و بسته به نوع پرونده و برای جلوگیری ازفرار یا پنهان شدن متهم یا دستیابی به آن در موارد ضروی قاضی پرونده پس از تفهیم اتهام نسبت به آزادی موقت فرد از زندان اقدام می نماید.
قرارهای تامین کیفری به شکل زیر می باشد که توسط قاضی پرونده تعین می شود :

اخذ کفیل یا وجه الکفاله

بازداشت موقت فرد با رعایت شرایط و قوانین

اخذ وثیقه اعم از مال منقول یا غیرمنقول

در این بین ممکن است فرد به سند مورد نظر برای ارائه به دادگاه دسترسی نداشته باشد و اقدام به تامین وثیقه از شخص دیگری نماید .
قاضی پرونده موظف است ضمن قبول قرار وثیقه اگر سند گذار شخص ثالثی باشد به فرد تفهیم نماید که در صورت احضار متهم از سوی دادگاه و عدم حضور فرد در زمان تعین شده بدون عذر موجه وثیقه گذار نسبت به پرداخت خسارات وارد شده مسئول می باشد و در همین راستا وثیقه وی به توقیف دادگاه خواهد رسید.
بنا به دلیل ذکر شده بسیاری از افراد توانایی ارائه وثیقه معتبر جهت ضمانت متهم به دادگاه را نخواهند داشت و افراد بنا به عدم ارائه وثیقه معتبر به ناچار در زندان به سر می برند.

تامین وثیقه گروه مشاورین کارگزاران

در همین راستا مراکز اجاره سندی در سطح کشور بنا وجود دارند که می توانند اسناد مورد نیاز شما را جهت ارائه به دادگاه و دادسرهای کشور در اسرع وقت تهیه و در اختیار شما قرار دهند .
اگر به دنبال ضامن معتبر دادگاه در مشهد هستید پیشنهاد می شود به مراکز اجاره سندی مراجعه نمایید که از یک کارشناس حقوقی برای تامین وثیقه های مورد نیاز شما بهره بگیرد .
مراکز اجاره سند معتبر معمولا دارای سابقه چندین ساله در این زمینه می باشند که می توانند وثیقه های مورد نیاز شما را از مبالغ چند میلیونی تا چند صدمیلیونی را در اسرع وقت تهیه نمایند .
لازم به ذکر است که در مواردی که قرار تامین منع گردد یا پرونده متهم بنا به هر دلیلی مختومه اعلام شود قاضی پرونده از قرار وثیقه رفع اثر می کند و وثیقه ارائه شده به دادگاه به صاحب آن برگردانده می شود.
گروه مشاورین کارگزاران کلیه اسناد ضروی برای ضامن دادگاه در مشهد را توسط کارشناسان و وکلای خبره مورد بررسی قرار می دهد تا از معتبر بودن اسناد ارائه شده اطمینان کامل حاصل گردد .
هزینه تامین سند توسط ضامن دادگاه برای دادگاه یا دادسرای مشهد به نوع پرونده و جرم ارتکاب یافته توسط متهم بستگی دارد و نمی توان یک قیمت کلی و ثابت برای آن در نظر گرفت و در صورت نیاز به تامین وثیقه می توانید اطلاعات لازم را همه روزه از ساعت 8صبح تا 8 شب با کمک کارشناسان و مشاوران این مرکز اجاره سند به دست آورید .

با تشکر


Kargozaran
برچسب های پست :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *