ضامن سند دار برای دادگاه

ضامن سند دار برای دادگاه

ضامن سند دار برای دادگاه

اگر شما هم به دنبال ضامن سند دار برای دادگاه هستید گروه مشاورین کارگزاران آماده خدمات سانی به تمامی هم میهنان عزیز در هر نقطه از کشورمان بدون محدودیت ، با ارائه خدمات در کمترین زمان با اسناد اجاره ای معتبر  کاملا کارشناسی شده می باشد .

تماس و مشاوره رایگان همه روزه 

02166891290 / 02166872449

چنانچه فردی بتواند با توجه به نوع پرونده خود از قاضی دادگاه حکم آزادی به قید ضمانت را دریافت کند می تواند با ارائه ضمانت و وثیقه به طور موقت آزاد شود . در همین اساس اگر فرد به وثیقه تعیین شده با میزان قرار معین دسترسی داشته باشد با ارائه ان ضمانت خود را خواهد نمود . در شرایطی که این وثیقه در دسترس نیست یافتن ضامن سند دار برای دادگاه تنها راه چاره است .

ضامن سند دار برای دادگاه و یا کسی که با سند خود ضمانت شما را می کند می تواند یک شخصی ثالث باشد که در ازای دریافت هزینه از شما ، ضمانت پرونده شمار را برعهده بگیرد .

اما دفاتری هستد که در این زمینه به شکل کاملا قانونی در حال کار هستند و متناسب با نوع پرونده و ارزش ان اسناد ضمانتی را در اختیار شما قرا می دهند .

گروه مشاورین کارگزاران یکی از دفاتر معتبر در زمینه ارائه سند وضمانت نامه های معتبر اجاره ای می باشد  . گروه مشاورین کارگزاران همچنین یکی از بزرگترین و معتبرترین دفاتری است که اسناد ضمانتی و کارشناسی شده با ارزش های متفاوت را بدون محدودیت در میزان قرار وثیقه به سراسر کشور ارائه می کند .

در همین اساس خانواده های محترمی که نیاز به تامین وثیقه و ضمانت نامه معتبر و کارشناسی شده را دارند می توانند از طریق پل های ارتباطی با ما تماس گرفته و ضمن مشاوره با کارشناسان و وکلای گروه مشاروین کارگزاران ، از خدمات کم نظیر ما نیز به بهره مند شوید .

 02166891290 / 02166872449  دفتر مرکزی : تهران

مشاوره رایگان همه روزه حتی روز های تعطیل

یکی از مواردی که خود ما به شخصه با ان مواجه بوده ایم کلاه برداری های زیادی بوده است که در ساال های اخیر و مخصوصا جدیدا بسیار زیاد شده است و افرادی که در جلوی دادگاه ها و یا داسرا ها در حال تبلیغ سند اجاره ای هستند و وعده وعید های این افراد همواره فریب دهنده است و افراد بسیار زیادی متاسفانه در دام این افراد دمی افتند .

اسنادی که ارائه می شود اکثرا فاقد ارزش هستند و نمی توان از انها جهت ضمانت متهم استفاده کرد و توسط کارشناس دادگاه رد می شود .

توجه داشته باشید که سند های اجاره ای کاملا و تماما باید بدون ایراد باشند و کوچکترین مشکل در سند باعث عدم ارزش ان برای ضمانت خواهد شد .

شما خانواده های محترم که نیاز به ضامن سند دار برای دادگاه دارید می توانید از سراس کشور با دفتر گروه مشاورین کارگزاران تماس بگیرید . با کارشناسان مشاوره نموده در صورت احراز شرایط پرونده ، مراحل کاری و اداری خود را با ما اغاز کنید .

تسوبه حساب با مجموعه بعد از اتمام مراحل کاری و اداری پرونده خواهد بود و هیچگونه پیش پرداختی بابت ارائه سند در ابتدای کار ضمن تنظیم قرارداد از شما در یافت نخواهد شد .

اطلاعات بیشتر ، تماس با دفتر مجموعه

با تشکر

گروه مشاورین کارگزاران


Kargozaran

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *