ضمانت در دادگاه

ضمانت در دادگاه

دسته ها : ضمانت جهت دادگاه

ضمانت در دادگاه

ضمانت در دادگاه جهت متهم و زندانی با اسناد اجاره ای و ضمانت نامه های معتبر در دادگاه ها و دادسرا های سراسر کشور ، زیر نظر مشاورین و وکلای خبره توسط گروه مشاورین کارگزاران در اسرع وقت .

تماس با ما :  02166891290 / 02166872449

گروه مشاورین کارگزاران یکی از بزرگترین و معتبرترین مراجع اجاره دهنده سند و وثیقه ضمانتی در کشور ، با ارائه خدمات فوری ، بدون نیاز به پیش پرداخت .

زمانی که متهم شرایط آزادی به قید ضمانت را دارد می توان وثیقه ای را به عنوان ضمانت به دادگاه ارائه نمود . البته میزان این وثیقه توسط قاضی محترم دادگاه و با توحه به پرونده تعیین می شود . ممکن است متهم به میزان وثیقه‌ای که تعیین می شود دسترسی نداشته باشد در اینصورت باید وثیقه را اجاره نمود . ( اجاره وثیقه )

اجاره کردن سند برای برخی افراد عجیب است و با شیندن اجاره سند سوالی که می پرسند این است که مگر می شود سند را هم اجاره کرد ؟

بله . زمانی که شما خودتان سند یا وثیقه به میزان تعیین شده را ندارید ممکن است از دوست یا آشنا تقاضا کنید تا در این مورد به شما مساعدت کنند اما زمانی که کلا دسترسی به وثیقه نداریم می توانیم از مرجع معتبر و دفاتر عامل سند را اجاره کنیم .

اجاره سند البته باید از مراجع و دفاتر عامل صورت گیرد . تعداد دفاتری که سند اجاره ای ارائه می کنند بسیار کم است لذا از این جهت توصیه می کنیم حتما قبل از اقدام به تهیه هر نوع سند و پرداخت هزینه نسبت به صحت عملکرد دفتر مربوطه اطمینان لازم را کسب کنید .

هزینه اجاره سند جهت ضمانت در دادگاه

سند برای ضمانت در دادگاه هزینه ثابتی ندارد و میزان هزینه اجاره کردن سند با توجه به ارزش پرونده تعیین می شود . البته نکته مهمی که حائز اهمیت است این است که هرگز هزینه های اجاره سند بصورت درصدی نیستند . خواهشمندیم حتما به این موضوع مهم توجه داشته باشید .

هزینه اجاره سند ممکن است تحت شرایط خاصی از شما اخذ شود . گروه مشاورین گارگزاران ضمن مشاوره اولیه با شما و احراز شرایط پرونده ، شما را به دفتر مجموعه دعوت نموده و قرارداد اجاره سند را باشما عزیزان در شفافیت کامل تنظیم خواهد کرد .

از جمله خدمات ما در این مرحله عدم اخذ هیچگونه مبلغ به عنوان پبش پرداخت اجاره سند بوده و تمامی مراحل تسویه حساب بین شما و دفتر مجموعه پس از اتمام مراحل کاری و اداری صورت خواهد گرفت .

ضمن اینکه خدمات ما در کمتر از 48 ساعت کاری توسط مشاورین و وکلای خبره انحام شده و انجام مراحل بدون معلطی و فوری می باشد . همچنین مجموعه ما مناسب ترین قیمت ها و نازلترین قیمت ها را برای اجاره اسناد در نظر گرفته است .

شما خانواده های محترم که نیاز به مشاوره و یا تهیه سند و ضمانت در دادگاه دارید می توانید به راحتی از طریق خطوط ارتباطی با ما تماس گرفته و مشاوره نمایئد .

باتشکر

گروه مشاورین کارگزاران


Kargozaran

3 پاسخ به “ضمانت در دادگاه”

 1. سینا گفت:

  تشکر از زحمات اکیپ کارگزاران . واقعا دمتون گرم . هرچقد از کاری که برای ما کردید تشکر کنم بازهم کمه . خدایی دمتون گرم

 2. رستم پور گفت:

  برای ضمانت سند توسط چه کسی به ما داده می شه ؟

  • Kargozaran گفت:

   با سلام ، سند و ضمانت نامه زیر نظر وکلا و کارشناسان گروه مشاورین در اختیار شما قرار خواهد گرفت .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *