ضمانت زندانی با سند

ضمانت زندانی با سند

دسته ها : آزادی زندانی

ضمانت زندانی با سند

گروه مشاورین کارگزاران ارائه خدمات ضمانت زندانی با سند ، ارائه وثیقه و ضمانت نامه اجاره ای در سراسر کشور زیر نظر وکلای خبره و کارشناسان باتجربه ، آزادی و ضمانت زندانی با اسناد اجاره ای معتبر .

ضمانت متهم در دادگاه و دادسرا های سراسر کشور با ارائه خدمات در اسرع وقت بدون نیاز به پیش پرداخت جهت اجاره سند و تسویه حساب پس از اتمام مراحل کاری و اداری .

تماس با ما همه روزه از 8 صبح تا 8 شب :  02166891290 / 02166872449

شما خانواده های محترم می توانید به راحتی از طریق خطوط ارتباطی با ما تماس گرفته و پس از مشاوره با کارشناسان ما ، مراحل آزادی متهم و زندانی خود را به ما بسپارید .

گروه مشاورین کارگزاران یکی از بزرگترین و معتبرترین مراجع اجاره سند و ضمانت در کشور می باشد . زمانی که شخصی شرایط آزادی به قید ضمانت را دارد می تواند با ارائه وثیقه که ارزش آن توسط دادگاه تعیین شده است ضمانت موقت خود را تامین نماید . اما زمانی است که شخص متهم یا زندانی دسترسی به وثیقه مورد نظر را ندارد .

این وثیقه ضمانتی را می توان اجاره نمود و هزینه ای را از جهت اجاره آن پرداخت کرد . در اینصورت هم میتوان ضمانت ندانی را با اسناد اجاره ای انجام داد .

ضمانت زندانی با سند اجاره ای در سراسر کشور

گروه مشاورین کارگزاران با خدمات اسناد ضمانتی و وثیقه اجاره ای معتبر به خانواده های محترم ، جهت ضمانت و آزادی زندانی ، این امر خدا پسندانه را با دعای خیر شما عزیزان انجام می دهد .

دوستان و همراهان عزیز وب سایت کارگزاران همواره توجه داشته باشید که ما در اکثر مقالات به این موضوع اشاره نموده ایم که اجاره سند و تهیه ضمانت نامه باید از مراجع معتبر و دفاتر عامل تهیه شود .

برخی از عزیزان به دلیل نداشتن دانش کافی و اطلاعات لازم در این زمینه متاسفانه در دام افراد کلاهبرداری افتادند که دست این عزیزان را خالی گذاشته و با مبالغ بسیار زیادی کلاهبرداری نموده اند . از این حیث خواهشمندیم قبل از هر گونه اقدام و ضمن پرهیز از عجله و استرس ، نسبت به صحت عملکرد مرجعی که قصد همکاری با آن را دارید اطمینان حاصل کنید .
توجه داشته باشید که هزینه های تهیه سند و ضمانت نامه همواره عرف مشخصی دارند و از پرداخت هزینه های درصدی خودداری نمائید .


Kargozaran

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *