ضمانت زندانی برای مرخصی

ضمانت زندانی برای مرخصی

دسته ها : ضمانت جهت دادگاه

ضمانت زندانی برای مرخصی

ضمانت زندانی برای مرخصی از دیگر خدمات گروه مشاورین کارگزارن می باشد .
این مرکز اجاره سند هیچ محدودیتی در ضمانت زندانیان جرایم غیرعمد نداشته و آماده ارائه اسناد مورد نیاز از مبالغ چند میلیونی تا چندصد میلیونی را در حیطه ی کاری خود قرار داده است.
از خدمات اجاره سند گروه مشاورین گروه کارگزاران می توان به ضمانت زندانی با سند اجاره ای ، اجاره سند برای آزادی متهم ، تامین وثیقه برای دادگاه ، ضمانت زندانی برای مرخصی ،اجاره سند ملکی و… که موارد ذکر شده تنها نمونه ای از خدمات ارائه شده توسط این مرکز اجاره سند می باشد.
امروزه ازدیاد مراکز اجاره سند این امکان را فراهم آورده است تا در صورت نیاز و در کمترین زمان ممکن اسناد مورد نیاز خود را جهت ارائه به دادگاه ها و دادسراها به راحتی تهیه نمایید.
تامین وثیقه جهت ضمانت زندانی برای مرخصی در مواردی به کار می رود که فرد بنا به دلایل شخصی نیاز مبرم برای آزادی موقت خویش از زندان را داشته باشد و قاضی پرونده با آزادی فرد با قرار وثیقه موافقت نماید.
در این راستا فرد اگر به وثیقه مورد نظر دسترسی نداشته باشد می تواند نسبت به اجاره وثیقه مورد نظر از مراکز معتبر اجاره سند اقدام نماید.
وکلای این مرکز اجاره سند دارای سابقه مفید در این زمینه می باشند و شما را از داشتن هرگونه مشاور در این زمینه بی نیاز می سازند.

هزینه تامین وثیقه

قیمت تامین وثیقه جهت ضمانت زندانی برای مرخصی را نمی توان به طور کلی و ثابت ارائه نمود و جهت دریافت دقیق قیمت وثیقه مورد نیازخود می توانید با کارشناسان این مرکز اجاره سند در ارتباط باشید.
لازم به ذکر است که دادیار یا بازپرس نمی تواند برای متهم قرار بازداشت صادر کند مگر اینکه تمام اسناد و دلایل برای متهم بودن فرد کافی باشد.
در مواردی که توسط دادگاه قرار منع تعقیب متهم صادر شده باشد و شاکی ظرف 10 روز به این قرار اعتراض نکند وثیقه گذار می تواند اقدامات لازم را برای آزاد شدن قرار وثیقه انجام دهد.
بسیاری از افراد بدون مطالعه دقیق تعهدنامه ضمانت زندانی و متهمان جرایم غیرعمد را عهده دار می شوند که در صورت فرار یا مخفی شدن متهم وثیقه فرد به نفع شاکی پرونده توسط دادگاه ضبط می شود.
در این صورت دادگاه پس از گسر هزینه های ضروری اضافه مبلغ سند را به شخص سند گذار مسترد می شود.
بررسی و بازبینی اسناد و سند های موجود در این مرکز اجاره سند برای اطمینان از معتبر بودن آنها، از دیگر امورات محوله به کارشناسان این مرکز اجاره سند می باشد به طوری که کلیه اسناد و سند های ارائه شده از سوی این مرکز اجاره سند در اولین وحله ی ارائه به دادگاه مورد تایید کارشناسان واقع می شود.
گروه مشاوران کارگزاران جهت ضمانت زندانی برای مرخصی دارای مشاوره رایگان 12 ساعته از 8 صبح تا 8 شب می باشد که می تواند اطلاعات لازم را در این رابطه در اختیار شما قرار دهد تا با آگاهی لازم در این زمینه اسناد مورد نیاز خود را تهیه نمایید.


Kargozaran

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *