ضمانت متهم با سند اجاره ای

ضمانت متهم با سند اجاره ای

  •  بهمن 23, 1398
  •  اردیبهشت 28, 1401
0 دیدگاه
خلاصه مطلب

ضمانت متهم با سند اجاره ای در سراسر کشور یکی دیکر از خدماتی که توسط گروه مشاوران کارگزاران ارائه می شود ضمانت متهم با سند اجاره ای می باشد. زمانی که فردی به دلایل حقوقی یا خانوادگی و… به دادگاه احضار می شود ممکن است تا زمان تشکیل پرونده به بازداشتگاه یا زندان محکوم شود. […]

ضمانت متهم با سند اجاره ای در سراسر کشور

یکی دیکر از خدماتی که توسط گروه مشاوران کارگزاران ارائه می شود ضمانت متهم با سند اجاره ای می باشد. زمانی که فردی به دلایل حقوقی یا خانوادگی و… به دادگاه احضار می شود ممکن است تا زمان تشکیل پرونده به بازداشتگاه یا زندان محکوم شود.

در برخی موارد و بنا به تشخیص قاضی پرونده فرد زندانی شده می تواند با قرار دادن وثیقه به عنوان ضامن تا زمان تشکیل پرونده به طور موقت آزاد شده و به پیگیری کارهای حقوقی پرونده خود بپردازد تا بتواند روند پرونده خود را تسریع بخشد.
سند ارائه شده به دادگاه دارای شرایط خاصی می باشد که می توان به شش دانگ بودن سند ارائه شده، سند در رهن بانک نباشد،ارزش سند ارائه شده از ارزش وثیقه تعیین شده توسط قاضی پرونده کم تر نباشد و… اشاره نمود.
از آنجایی که دسترسی به سند جهت ضمانت با شرایط اشاره شده برای همه افراد امکان پذیر نیست و خانواده افراد برای آزادی زود به هنگام فرد اقدام به اجاره سند می کنند.

ضمانت متهم با سند اجاره ای (اجاره سند)

مراکز زیادی در زمینه ضمانت متهم با سند اجاره ای فعالیت می کنند، که برخی از این مراکز از اسرار خانواده ها برای آزادی زود هنگام فرد زندانی سوء استفاده می کنند که برای ارائه سند هزینه زیادی دریافت می کنند.
و در بعضی موارد که به چشم می خورد سند ارائه شده فاقد ارزش قانونی می باشد و توسط کارشناسان دادگاه مورد تایید واقع نمی شود و قاضی پرونده ممکن است از دریافت مجدد وثیقه امتناء کند و فرد ناچارا تا زمان تشکیل پرونده در زندان یا بازداشتگاه به سر ببرد.
گروه مشاوران کارگزاران در راستای خدمت رسانی بهتر به هم وطنان عزیز ضمانت متهم با سند اجاره ای را در اولویت کاری خود قرار داده است و به لطف خدا و اعتماد شما هم وطنان توانسته پرونده های زیادی را در زمینه ضمانت متهم، ضمانت زندانی و… در شهر تهران و کل کشور با موفقیت به سرانجام برساند.
ضمانت متهم با سند اجاره ای در تهران و کل کشور توسط گروه مشاوران کارگزاران توسط وکلای با خبره و قیمت عادلانه انجام می شود که شما می توانید ضمانت متهم با سند اجاره ای را به این مرکز اجاره سند بسپارید تا با خیال راحت به سند مورد نیاز در کمترین زمان ممکن دسترسی داشته باشید.

ضمانت متهم با سند اجاره ای با کارگزاران

گروه مشاوران کارگزاران ارائه کننده معتبرترین سندها جهت ضمانت متهم و زندانی در سطح کشور می باشد که به لطف خدا و اعتماد شما هم وطنان عزیز توانسته است هم چنان در صدر مطمئن ترین و منصفانه ترین مرکز اجاره سند می باشد.
این مرکز اجاره سند برای آرامش خیال شما این شرایط را فراهم نموده است که شما را از لحظه به لحظه روند پرونده آگاه سازد تا با خیال راحت سند مورد نظر را به دادگاه ارائه نمایید.
هم چنین تمامی سندهای موجود در این مرکز اجاره سند توسط وکلا با تجربه مورد کارشناسی قرار می گیرد که در اولین مرحله به تایید کارشناس محترم دادگاه می رسد و باعث تسریع در امور شما می شود.
گروه مشاوران کارگزاران این امکان را به شما میدهد که شرایط دقیق ضمانت متهم با سند اجاره ای را به صورت تلفنی و حضوری به دست آورید تا از نزدیک نظاره گر ضمانت های انجام شده توسط این مرکز اجاره سند باشید.
گروه مشاوران کارگزاران دارای مشاوره رایگان 12 ساعته (از 8 صبح تا 8 شب) می باشد که آماده پاسخگویی سوالات شما در زمینه ضمانت متهم با سند اجاره ای می باشد.

در بهبود مقاله شریک باشید

18 + 18 =