قیمت سند اجاره ای برای دادسرا

قیمت سند اجاره ای برای دادسرا

دسته ها : سند اجاره ای , سند برای دادسرا

قیمت سند اجاره ای برای دادسرا

قیمت سند اجاره ای برای دادسرا چقدر است و اگر نیازمند سند اجاره ای هستیم با چه میزان هزینه می توانیم سند اجاره ای تهیه کنیم ؟

نکته مهمی که اول از همه باید دانست این است که قیمت سند اجاره ای همواره ثابت نیست . برخی افراد بر این باور هستند که با پرداخت یک میزان مبلغ مشخص می توانند هر سند یا ضمانت نامه اجاره ای تهیه کنند و به عنوان ضمانت در دادگاه ارائه کنند .

تماس با مشاورین

همه روزه از 8 صبح تا 8 شب حتی در روزهای تعطیل

اجاره سند و ضمانت نامه های شش دانگ و معتبر

آخرین قیمت سند اجاره ای برای دادسرا

زیر نظر وکلای باتجربه و کارشاسان خبره

 02166891290 / 02166872449

در حالی که بازهم یک موضوع دیگر مطرح است که باعث می شود تماما کسانی که اطلاعات کافی ندارند بیشتر سردرگم شوند . این افراد فکر می کنند که هزینه اجاره کردن سند را به شکل درصدی از ارزش کل آن محاسبه می کنند . برای مثال اگر ارزش سند یا وثیقه به میزان 800 ملیون تومان باشد ، هزینه اجاره آن مثلا 80 ملیون تومان خواهد بود . در حالی که نه موضوع بالا و نه این موضوع صحت ندارد .

قیمت سند اجاره ای برای دادسرا با توحه به ارزش سند و وثیقه محاسبه می شود اما نه به شکل درصدی ! کارشناسان اجاره دهنده سند با توجه به میزان وثیقه و ارزش آن هزینه اجاره آن را محاسبه نموده و به شما اعلام خواهند نمود .

در این حالت برخی افراد که در پی سود  منفعت خود هستند به صورت ناشناس شروع به قیمت گیری می کنند و در نهایت در جلو دادگاه ها و دادسرا ها گشت می زنند و افرادی که نیاز به سند و ضمانت نامه اجاره ای دارند را شناسایی می کنند و با وعده وعید آنها را جذب می کنند و وعده وعید هم مسلما وعده مالی با قیمت هایی پایین تر از مراجع معتبر و دفاتر عامل اجاره دهنده سند هستند .

سند اجاره ای را از دفاتر عامل تهیه کنید !

اجاره سند و تهیه ضمانت نامه های اجاره ای را حتما از دفاتر مرجع و عامل این کار انجام دهید . درست است که تعداد دفاتر عامل در این زمینه کم هستند اما شما می توانید با اطمینان خاطر با این دفاتر همکاری نمائید و همچنین با هزینه مناسب اسناد ضمانتی را تهیه و زیر نظر مشاور و کلای این مجموعه ها مراحل پرونده خود را با خیال راحت پیگیری کنید و در بستری قانونی و امن حرکت کنید .

از همین جهت خواشمنیدیم فریب این وعده های دروغین را نخورده و برای هر گونه تهیه سند و ضمانت نامه اجاره ای یا اطلاع از قیمت سند اجاره ای برای دادسرا با مراجع قانونی همکاری نمائید و در صورت نیاز به هرگونه مشاوره و … به راحتی با دفتر گروه مشاورین کارگزاران تماس گرفته و پاسخ تمامی سوالات خود را از ما بگیرید .

باتشکر

گروه مشاورین کارگزاران ( مرجع اجاره دهنده سند و وثیقه اجاره ای در کشور )


Kargozaran

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *