قیمت سند اجاره ای

قیمت سند اجاره ای

دسته ها : سند اجاره ای

قیمت سند اجاره ای

قیمت سند اجاره ای همواره طبق عرف مشخصی محاسبه می شود .

نکته مهمی که می خواهیم به شما خانواده های محترم گوشزد کنیم ، هرگز در دام کلاهبردارن اجاره سند که قیمت سند اجاره ای را به گونه ای سرسام اور به شما ارائه می کنند نیفتید .

متاسفانه اینگونه افراد که وابسته به هیچ نهاد قانونی هم نیستند و به شکل دوره ای و کاملا غیرقانونی فعالیت می کنند باعث کاهش اعتماد مردم از مراجع معتبر هم شده اند .

جهت اطلاع از آخرین قیمت سند اجاره ای و همچنین مشاوره در رابطه با پرونده زندانی خود ، کسب اطلاعات بیشتر و ارائه هرگونه راهنمایی لازم می توانید با گروه مشاورین کارگزاران در تماس باشید .

02166891290 / 02166872449

دعای خیر شما راه گشای ماست

قیمت سند اجاره ای چگونه محاسبه می شود ؟

همواره نکته زیر را به یاد داشته باشید ، چرا که دانستن همین یک نکته برای همیشه شما را در مورد اجاره سند و پرداخت قیمت آن بسیار جلو خواهد انداخت :

قیمت اعلامی (سند اجاره ای برای زندانی در دادگاه ها یا ترهین در شرکتهای معتبر و نیز وزارتخانه ها (نظیر وزارت دفاع و …) توسط کارشناسان ما به هیچ عنوان درصدی محاسبه نمی شود .

اصلا هیچگونه محاسبه درصدی در مورد قیمت سند اجاره ای نباید صورت بگیرد و در صورت مشاهده اینگونه موارد از پرداخت هرگونه هزینه خودداری کنید .

قیمت سند اجاره ای همواره با توجه به موقعیت مکانی ملک موردنظر (تهران- حومه تهران یا شهرستان) ، نوع اتهام وارده ، حوزه قضایی مربوطه و همچنین نوع وثیقه (مازاد ،آزاد ، ملک مسکونی ویلایی یا آپارتمانی ، ملک تجاری و …) برآورد میشود.

دانستن همین مورد درمورد قیمت سند اجاره ای به شما خیلی کمک خواهد کرد چرا که بسیاری از مواردی که خود ما شاهد بودیم متاسفانه با همین ترفند ها اقدام به اخاذی و گرفتن مبالغ زیاد از خانواده هایی میکنند که تمام امید خود را به آنها بسته اند و امیدوارند تا هرچه سریع تر با عزیزان خود ملاقات کنند .

همچنین لازم است بدانید ارزش سندی که برای وثیقه اعلام می شود با ارزش سندی که مرجع اجاره سند به شما اعلام می کند تناسب داشته باشد .

نکات مهم پیرامون سند اجاره ای

اسناد اجاره ای همواره باید کاملا معتبر باشند . به این معنی که اسناد هیچگونه مشکل رهنی یا کارهای شهرداری نداشته باشند .

ضمن اینکه تمام اسناد مربوط به املاک توسط کارشناسان محترم دادگستری بازرسی می شوند و پس ار تاییدات لازم نامه نیابت می توان دریافت کرد .

مجموعه کارگزاران هم اکنون با استاد شش دانگ ، معتبر و سالم آماده برداشتن قدمی کوچک جهت یاری به خانواده های محترم است .

بخشی از اسنادی که می توانید از گروه مشاورین کارگزاران تهیه نمائید :

اسناد مسکونی از ارزش 100 ملیون تومان تا 2 ملیارد تومان

اسناد ملکی معتبر از ارزش 150 ملیون تومان تا 900 ملیون تومان کاملا سالم و بدون ایراد

اسناد کشاورزی اجاره ای ، شروع قیمت از 50 ملیون تومان تا 350 ملیون تومان

اسناد ویلایی معتبر با ارزش 100 ملیون تومان تا 2 ملیارد تومان

و اسناد بسیار دیگری که همگی کاملا سالم هستند و هم اکنون اماده ارائه به عنوان وثیقه جهت ضمانت زندانی شما می باشند .

باتشکر گروه مشاورین کارگزاران

 


Kargozaran

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *