هزینه اجاره سند

هزینه اجاره سند

دسته ها : اجاره سند

هزینه اجاره سند چقدر است ؟

در رابطه با هزینه اجاره سند حرف برای گفتن بسیار است . هزینه اجاره سند یکی از عوامل بسیار مناسب جهت به دام انداختن افراد غیر مطلع در این زمینه می باشد .

متاسفانه امروزه تعداد افراد سودجو و کلاهبردار در این زمینه به قدری زیاد شده است که در کل اعتماد به منابع معتبر را حتی سخت می کند .

با توجه به این موضوعات خواهشمندیم ادامه مقاله زیر را در رابطه با قیمت اجاره سند و نکات مهم پیرامون آن به دقت مطالعه کنید . مطالعه این مقاله تنها 5 دقیقه از وقت شما را خواهد گرفت .

اگر می خواهید به شکل دقیق هزینه اجاره سند مد نظر خود را بدانید کافیست فقط یک تماس با ما بگیرید

02166891290 / 02166872449

با توجه به سوابق کاری و تخصص و صبوری کارشناسان و وکلای این مجموعه، در ارائه خدمات ذکر شده و مطالب نگارش شده، راجع به امر تودیع وثیقه که در این مرکز خدمت رسانی می شود، متاسفانه توسط افرادی غیر عامل و غیر متخصص با عناوین مشابه کپی برداری می شود.

لذا بدین وسیله از هوشیاری و توجه شما و عدم اعتماد به افراد غیر مسئول سپاسگزاریم.
در راستای تحکیم بنیان خانواده و بازگشت متهمان به جرایم غیر عمد و غالبا مالی به کانون گرم خانواده در جهت اجاره سند مالکیت و تودیع وثیقه ملکی برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد برای دادسرا و دادگاه و تعزیرات حکومتی قاچاق کالا و دادیار ناظر زندان جهت مرخصی زندانی زیر نظر وکیل دادگستری در خدمت هموطنان عزیز هستیم.

 

اجاره سند کارشناسی شده
اجاره سند کارشناسی شده به ارزش 100 میلیون تومان
اجاره سند کارشناسی شده به ارزش 300 میلیون تومان
اجاره سند کارشناسی شده به ارزش 700 میلیون تومان
اجاره سند کارشناسی شده به ارزش 2 میلیارد و 100 میلیون تومان

 

هزینه اجاره سند

قبل از هرچیز در رابطه با قیمت اجاره سند باید یک نکته بسیار بسیار حیاتی را بدانید . برآورد هزینه اجاره سند که توسط کارشناسان ما به شما اعلام می شود به صورت درصدی نبوده و کاملا دقیق و کارشناسی شده، با توجه به نوع اتهام و چگونگی روند پروسه کاری تودیع وثیقه (بازداشت سند) ارائه می شود.
البته حتما توجه داشته باشید که بسیاری از افراد با همین قیمت های دروغی و کلاهبرداری های متعدد باعث رنجش بسیاری از خانواده ها شده اند .
لذا همواره به خاطر داشته باشید که قیمت اسناد اجاره ای دارای عرف مشخصی هستند .
اجاره سند ملکی سالم و بدون مشکل عرف نرخ اجاره مشخصی دارد و در صورت دریافت قیمت های کاذب و خارج از عرف، با سپردن امر تودیع وثیقه پرونده خود به دست اشخاص و دفاتر غیر عامل مراقب عواقب و سودجویی آن باشید.
خدمات کارگزاران محدود به شهر خاصی نبوده و در تمام شهر های کشور مجموعه کارگزاران با وکلای با تجربه ارائه خدمات می نماید .

تعهد کفیل به چه منظور است؟

طبق ماده 124 آیین نامه اجرایی اگر متهم پس از پایان زمانی که از سوی مرجع قضایی ذی ربط تعیین شده، بدون عذر موجه به زندان مراجعه نکند ضمن اینکه ایام مرخصی و غیبت جزء دوران محکومیت مجرم محسوب نخواهد شد، وثیقه ی اخذ شده نیز مصادره خواهد شد.
تبصره: مطابق آیین نامه وضع شده برای زندانیان در این شرایط مجرم فراری محسوب می شود و مجازات خواهد شد.

«دعای خیر شما راه گشای ماست»

گروه مشاورین کارگزاران ، اجاره سند با هزینه و عرف قانونی

گروه مشاورین کارگزاران با مشاوره رایگان، ارائه و تامین سند برای زندانیان جرائم غیر عمد و همچنین ارائه قیمت اجاره سند در راستای چارچوب و قوانین مشخص ، در خدمت شماست.
با عنایت و الطاف ایزد یکتا و با پشتکار و صداقت در کلیه مراحل انجام تودیع وثیقه (ارائه سند برای ضمانت زندانی) همسو با قانون و همراه شما خانواده های محترم زندانی هستیم.

با کارشناسان ما تماس بگیرید
مشاوره رایگان
021-66891290
021-66872449
تسویه حساب بدون پیش پرداخت بعد از اتمام مراحل اداری و قانونی

ارائه هزینه اجاره سند با عرف قانونی و مشخص

خدمات ما به شرح زیر می باشد:

1- اجاره سند برای آزادی زندانی در دادسرا و دادگاه های سراسر کشور
2- تامین وثیقه جهت ضمانت زندانی در دادسراها و دادگاه ها و تعزیرات حکومتی قاچاق کالا
3- اجاره سند جهت مرخصی زندانی
4- تامین و ارائه وثیقه برای آزادی زندانی
5- تامین وثیقه برای اعتبار معاملات بازرگانی
6- ارائه سند ملکی ششدانگ جهت اجاره بدون محدودیت میزان وثیقه
7- اجاره سند تک برگ
8- جایگزینی و تعویض سند وثیقه
9- ضمانت با فیش حقوقی
10- ضمانت با جواز کسب و استعلام از اتحادیه صنفی
11- اجاره سند جهت ممنوع الخروجی در اداره ثبت
12- اجاره سند جهت خسارت احتمالی
13- مشاوره برای کسب اطلاعات پروسه کاری ضمانت متهم و زندانی
14- اجاره وثیقه جهت ضمانت در دادسرا و دادگاه برای آزادی زندانی و متهم

هزینه اجاره سند همواره به شکل قانونی و بر اساس فاکتور های مشخص محاسبه می شود

توجه فرمایید که مراحل تودیع وثیقه به صورت کاملا قانونی و شفاف انجام می گیرد و شما در تمامی مراحل می توانید با حضور در کنار کارگزار دفتر مشاورین کارگزاران، از چگونگی و پیشرفت کاری تودیع وثیقه پرونده خود مطلع شوید.

دعوت به همکاری و مشارکت در امری خدا پسندانه:
مالکان و صاحبان املاک مسکونی و تجاری و صنعتی و کشاورزی و زمین و …
با اسناد ملکی خود زیر نظر وکیل دادگستری و کارشناس مجرب تودیع وثیقه ضمن برخورداری از ضمانت معتبر و شرایط ویژه نسبت به عدم آسیب به ملک و سند خود، ضمن یاری رساندن به خانواده های زندانی با دریافت هدیه ای صاحب روزی حلال شوید.

قیمت اجاره سند

مجموعه کارگزاران با ارائه خدمات اجاره سند ، اجاره وثیقه ، اجاره سند برای ازادی زندانی ، اجاره سند برای مرخصی زندانی و ارائه خدمات در تمام شهرهای کشور درخدمت هم میهنان عزیز است .
ارائه خدمات در مجموعه کارگزاران با قیمت مناسب صورت گرفته و خدمات دهی به شکل فوری است . تصفیه حساب بعد از اتمام کار و با قیمت مناسب صورت می گیرد .
شما هم میهنان عزیز برای استفاده از خدمات اجاره سند می توانید با مجموعه ما درارتباط باشید.

وثیقه برای متهم و زندانی

قرار وثیقه به عنوان یكی از انواع قرارهای تامین كیفری مندرج در ماده 132 قانون آئین دادرسی دادگاه‌ های عمومی و انقلاب در امور كیفری مورد توجه قانون گذار قرار گرفته است.
این نوع قرار نسبت به قرارهای دیگر كه تا‌كنون مورد بررسی قرار گرفته شدیدتر است چرا كه در هیچ یک از قرار‌های مزبور «مالی» در اختیار دادسرا قرار نمی گیرد اما در قرار وثیقه لزوما در زمان صدور قرار قبولی باید عین مال یا سند مالكیت آن در اختیار دادسرا قرار ‌گیرد.
با توجه به این شرایط، قرار وثیقه مطمئن‌ ترین قرار در بین انواع قرارهای موجود در قانون آئین دادرسی كیفری به شمار می رود. تعیین میزان مبلغ قرار وثیقه بر عهده مرجع قضایی است كه قرار وثیقه را صادر می نماید كه علی القاعده این مبلغ حسب نوع جرم ارتكابی و شدت و ضعف آن همچنین بر اساس میزان خسارت و شرایط موجود و وضعیت طرفین پرونده تعیین می گردد. متهم باید معادل مبلغ مزبور وجه نقد یا ضمانتنامه بانكی یا مال منقول یا غیر منقول معرفی نماید.


مجموعه کارگزاران ، بزرگترین و معتبر ترین مرجع اجاره سند ، به شکل کاملا مطمئن در سراسر کشور با ارائه هزینه اجاره سند با تعرفه قانونی ، در خدمت حانواده های محترم می باشد .

کافیست با ما تماس بگیرید


Kargozaran

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *