هزینه اجاره وثیقه

هزینه اجاره وثیقه

  •  مرداد 29, 1399
  •  اردیبهشت 28, 1401
0 دیدگاه
خلاصه مطلب

هزینه اجاره وثیقه هزینه اجاره وثیقه یکی از سوالات همیشگی کسانی است که قصد دارند سند و یا ضمانت نامه اجاره ای تهیه کنند . البته جالب است بدانید که همین موضوع یکی از دلایل اصلی و زمنیه های کلاهبرداری در این حوزه می باشد . درست است که برای تهیه سند و ضمانت نامه […]

هزینه اجاره وثیقه

هزینه اجاره وثیقه یکی از سوالات همیشگی کسانی است که قصد دارند سند و یا ضمانت نامه اجاره ای تهیه کنند . البته جالب است بدانید که همین موضوع یکی از دلایل اصلی و زمنیه های کلاهبرداری در این حوزه می باشد . درست است که برای تهیه سند و ضمانت نامه های اجاره ای بایستی مبلغی را هزینه کرد اما این مبلغ هم باید دارای عرفی مشخص باشد و قیمت های بسیار کلان در این مورد وجود دارند که قانونی نیستند .

دفاتری که سند اجاره ای ارائه می کنند و درواقع دفاتر عامل شناخته می شوند ، طبق نرخ مشخصی کار می کنند و هزینه های اجاره سند و وثیقه تقریبا دارای نرخ مشخصی است . اما ما شاهد هستیم که در این زمینه تعداد افرادی که بصورت غیرقانونی فعالیت می کنند بسیار زیاد شده است .

این افراد در جلو دادگاه یا دادسرا بازار گرمی می کنند و با پیشنهاد قیمت های پایین تر سعی در ترغیب شما دارند . برای مثال این افراد هزینه اجاره سند به ارزش 500 ملیون تومان را از دفاتر عامل جویا می شوند و سپس مبلغی بسیار پایین تر از آن هزینه را به افرادی که نیازمند هستند پیشنهاد می کنند . کسانی که نیاز به سند دارند به دفاتر عامل مراجعه می کنند و هزینه اجاره وثیقه خود را با توجه به ارزش پرونده خود استعلام می کنند و با توحه به اینکه این افراد وعده های سرخرمن به انها داده اند این فرد نیازمند سند ترغیب می شود تا سند اجاره ای را با هزینه پایین تری تهیه کند .

اما خودتان هم حتما می توانید حدس بزنید که اینگونه اجاره کردن وثیقه چه مشکلاتی خواهد داشت !

مراقب وعد های فریب دهنده باشید !

همانطور که گفته شد شما با قیمت های ارزان تر ترغیب می شوید و به این افراد هزینه ای را پرداخت می کنید . اما حالا به نظر شما سندی که در دست دارید کار شما را راه خواهد انداخت ؟

اسنادی که جهت ضمانت به دادگاه یا دادسرا ارائه می شوند باید شرایط لازم را داشته باشند ضمن اینکه سند باید کاملا بدون ایراد و سالم باشد و کارهای ناقص آن به اتمام رسیده باشد . شش دانگ باشد و از نظر کارشناس نیز به تایید برسد .

ممکن است اسنادی که در اختیار شما توسط افراد غیرعامل قرار می گیرند حتی وجود خارجی هم نداشته باشد که این چنین مواردی هم بسیار زیاد دیده شده اند .

پس خواهشمندیم جهت تهیه سند و ضمانت نامه اجاره ای با دفاتر معتبر در این زمینه کار کنید و حتما هزینه اجاره وثیقه را به شکل درست استعلام نمائید .

هزینه اجاره وثیقه با توجه به ارزش پرونده محاسبه می شود و هیچگونه محاسبات درصدی در این کار وجود ندارد . گروه آزادی زندانی یکی از بزرگترین مراجع اجاره دهنده سند و وثیقه در کشور ، ضمن تنظیم قرارداد اجاره سند هیچگونه هزینه ای بابت اجاره سند از شما دریافت ننموده و تمامی تسویه حساب با دفتر مجموعه پس از اتمام مراحل کاری و اداری صورت خواهد رفت .

شما عزیزان از سراسر کشور بدون محدودیت می توانید با دفتر مجموعه تماس گرفته و با کارشناسان ما همه روزه از 8 صبح تا 8 شب حتی روزهای تعطیل مشاوره نمائید .

باتشکر ، گروه آزادی زندانی

در بهبود مقاله شریک باشید

هفده − 15 =