وثیقه معتبر

وثیقه معتبر

دسته ها : اجاره وثیقه , تامین وثیقه

وثیقه معتبر

تهیه وثیقه معتبر توسط گروه مشاورین کارگزاران ، اجاره سند و وثیقه معتبر برای ضمانت و آزادی متهم یا زندانی در سراسر کشور در اسرع وقت ، انجام مراحل کاری و اداری در 48 ساعت کاری زیر نظر وکلای کاردان و کارشناسان خیره در سراسر کشور ، ارائه خدمات بدون محدودیت ، بدون نیاز به پیش پرداخت و تسویه حساب نهایی .

تماس و مشاوره : 02166891290 / 02166872449

در صورتی که شخصی به عنوان متهم شناخته می شود و شرایط آزادی یه قید ضمانت را داشته باشد می تواند با ارائه وثیقه ای که ارزش آن از طرف قاضی محترم تعیین می شود خود را ضمانت نماید میزان ارزش وثیقه در صورتی که مقدار بالایی باشد ممکن است متهم توانایی تهیه و ارائه ان به عنوان ضمانت را نداشته باشد در اینصورت می تواند سند وضمانت ارا اجاره نماید .

اجاره سند و ضمانت نامه از مراجع معتبر با هزینه قانونی و عرف مشخص صورت می گیرد و می توان با پرداخت هزینه متناسب با ارزش سند ، وثیقه معتبر تهیه نمود . توجه داشته باشید که به دلیل عدم وجود اطلاعات کافی در این زمینه معمولا افراد زیادی هستند که در دام کلاهبرداران در این زمینه افتادند .

هزینه هایی که جهت اجاره سند اخذ می شوند متناسب با ارزش پرونده مشخصی می شود و هرگونه نرخ های درصدی در این مورد خلاف قانون بوده و مطمئن باشید که اخذ هزینه و ارائه سند به شما در پروسه قانونی خود در حال اجرا نیست و نتیجه مطلوب حاصل نخواهد شد .

به همین دلیل همواره باید وثیقه معتبر را از ذفاتر عامل تهیه نمود و نسبت به صحت عملکرد مرجع مربوطه اطمینان حاصل نمود .

وثیقه معتبر با گروه مشاورین کارکزاران

گروه مشاورین کارگزاران یکی از بزرگترین و معتبرترین مراجع اجاره وثیقه و سند در کشور ،  با چندن سال تجربه در زمینه آزادی و ضمانت متهم و صدها کیس موفق مشاوره ای در این زمینه ، هم اکنون خدمات خود را در سراسر کشور به هم میهنان عزیز ارائه می نماید و شما خانواده های محترم می توانید به راحتی از هر کجای کشورمان از طریق خطوط ارتباطی با ما تماس گرفته و ضمن مشاوره با کارشناسان ما ، مراحل آزادی زندانی و متهم خود را در کنار ما پیش ببرید .

گروه مشاورین کارگزاران خدمات خود را در حداکثر سهولت به شما عزیزان ارائه می نماید . ضمن تنظیم قرارداد اجاره سند هیچگونه مبلغی بابت پیش پرداخت از شما عزیزان توسط دفتر مجموعه دریافت نشده  تسویه حساب نهایی پس از اتمام مراجل کاری و اداری خواهد بود .

مشاورین ما با صبر و حوصله همه روزه از 8 صبح تا 8 شب حتی در روزهای تعطیل آماده پاسخگویی به شما عزیزان در زمینه تهیه وثیقه معتبر ، تهیه انواع اسناد اجاره ای در ارزش های مختلف ، مشاوره و راهنمایی می باشند .

باتشکر

گروه مشاورین کارگزاران


Kargozaran

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *