وثیقه گذاشتن برای زندانی

وثیقه گذاشتن برای زندانی

دسته ها : تامین وثیقه جهت دادگاه

وثیقه گذاشتن برای زندانی

وثیقه گذاشتن برای زندانی ، ضمانت متهم و زندانی در دادگاه ها و دادسراهای سراسر کشور زیر نظر وکلای باتجربه وکارشناسان خبره ، بدون محدودیت در میزان وثیقه و بدون نیاز به پیش پرداخت ، ارائه اسناد ضمانتی شش دانگ و معتبر جهت ضمانت متهم در سراسر کشور .

گروه مشاورین کارگزاران یکی از بزررگترین و معتبرترین مراجع اجاره دهنده سند و وثیقه در کشور ، خدمات خود را بدون محدودیت در سراسر کشور به خانواده های محترم ارائه می نماید . شما خانواده های محترم که نیازمند تهیه سند و وثیقه اجاره ای جهت گرفتن مرخصی و یا ضمانت عزیزان خود هستید ، می توانید به راحتی از طریق خطوط ارتباطی با ما تماس گرفته و با کارشناسان ما در خصوص پرونده خود مشاوره نمائید .

کارشناسان ما با صبر و حوصله همه روزه حتی در روز های تعطیل از ساعت 8 صبح تا 8 شب آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند .

وثیقه گذاشتن برای زندانی زمانی صورت میگرد که قاضی محترم با توجه به شرایط پرونده قرار وثیقه صادر نمی نماید و متهم می تواند با ارائه این وثیقه به دادگاه خود را به قید ضمانت آزاد نماید و میزان این وثیقه توسط قاضی دادگاه تعیین می شود و وثیقه ارائه شده توسط شخص متهم باید به گونه ای باشد تا ارزش آن با میزان وثیقه برابری نماید و همچنین وثیقه کاملا سالم و بدون ایراد باشد تا بتواند شرایط ضمانت را داشته باشد .

وثیقه گذاشتن برای زندانی ! وثیقه می تواند مال منقول و یا غیرمنقول باشد و همانطور که گفته شد باید ارزش آن با میزان وثیقه برابری کند . در صورتی که دسترسی به این میزان وثیقه وجود نداشته باشد می توان وثیقه را اجاره کرد  اجاره وثیقه از دفاتر عامل صورت خواهد گرفت و هزینه اجاره سند و وثیقه باتوجه به ارزش پرونده تعیین خواهد شد و روش محاسبه میزان مبلغ اجاره کاملا مشخص و طبق عرف خودش می باشد . هرگز نمی توان مبلغ اجاره سند را به شکل درصدی از ارزش آن سند محاسبه کرد به این دلیل که این کار کاملا خلاف بوده و تماما جنبه و وجه کلاهبرداری دارد .

لذا از این حیث خواهشمندیم حتما درمورد تهیه سند و ضمانت نامه اجاره ای نسبت به صحت عملکرد دفتر مربوطه اطمینان لازم را حاصل نمائید و درنهایت نسبت به تنظیم قرارداد اجاره سند اقدام نمائید .

گروه مشاورین کارگزارن تمامی مراحل ضمانت و آزادی متهم یا زندانی را زیر نظر وکلای باتجربه خود در 48 ساعت کاری انجام داده و تسویه حساب با این مجموعه پس از اتمام مراحل کاری و اداری صورت خواهد گرفت . باتشکر گروه مشاورین کارگزاران


Kargozaran

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *